Vectra C-2 Ayak Bölgesi Aydınlatması (Resimli-Anlatımlı)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
direkten kablo geçmiyor. ben tavan lambasından aldım yan direkten indirdim kabloları. airbag varsa sizinkinde sökmeyin derim. benim araba comfort olduğundan sıkıntısız indirdim...

araç elegance airbag var mi bede bilmiyorum. sol direkten kablo geçiyormuş,biraz araştırdım

sol ön sağ ön direkten indirdim bende ama eğer sizin aç elegance ise orda airbag yazısı vardır. o varsa o direği kurcalamayın derim. benim arabada yok o yüzden çektim çıktı direk...

sol ön sağ ön direkten indirdim bende ama eğer sizin aç elegance ise orda airbag yazısı vardır. o varsa o direği kurcalamayın derim. benim arabada yok o yüzden çektim çıktı direk...
sol direkde airbag yazıyor sanırım,o zaman yukarıda lambada çekip direğin kenarından gizlenebilir kablolar, yukarıdaki lambadan almak zor geldi, başka bi yerde alma şansımız yokmu acaba.

şöför kapısından falan alanlar vardı ama ben tavan lambasından aldım. almakta çok zor olmadı zaten. 4 tane vidası vardı söktüm lehimleyip taktım geri...

boş vaktimde deneyeceğim, plaka lambası lazım şimdi 2 tane.

led lamba almada ne alırsan al plaka için. :) arabayı kilitledikten sonra bile pır pır yanıp sönüyor...

led lamba almada ne alırsan al plaka için. :) arabayı kilitledikten sonra bile pır pır yanıp sönüyor...

plaka için değil ayak aydınlatmasıda kullanacağım. ayrı plaka aydınlatmamda led var,aracı kitledikden sonra 5-6 kez yanıp sönüyor,sonra bitiyor,çokda rahatsız edici değil. :)

Geri