vectra c 2004-2005 ve comfort elegance farkları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan toGah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
vectra c farkları

selamlar

bütçem 24 bin tl ye kadar

2004 veya 2005 vectra c almayı düşünüyorum

öncelikle

2004 ve 2005 arasında farklar nelerdir. direksiyıon ve teyp farklı diye biliyorum başka birşey varmı ?

birde comfort ile elegance arasındaki tam farklar nelerdir. benim bildiklerim jantlar, xenon, cd changer, arka cam elektrikli perde, hafızalı koltuklar, katlanan aynalar.

yardımlarınız için teşekkürler

ESP, park sensörleri, ısı yalıtımlı ön cam şimdilik aklıma gelenler
2005'lerde Design Edititon oranı fazla gördüğüm kadarı ile, onlarda comforttan fazla olarak xenon ve karartmalı far, karatmalı stop, mp3 çalar, Farklı ön tampon v.s. olması lazım.
Forumda arama yaparsanız bu konu ile ilgili bir kaç topic olması gerekir.

ESP elegance tamı var ? ewt forumda araştırdım sonrasında açtım konuyu bariz bana şunlar şunlar şunlardır diyerek net cevap arıyorum forumda arattığım cevaplarda 1 inde öle birinde böle net cevaplar yok

bende merak edıyorum 2003 comfortta 8 airbag yazıyor adam 2004 elegancedede o kadar yazıyor hangisi doğru ?

hea sorun orda zaten :)

öncelikle net cevap olarak 2004 ve 2005 arasındaki farklar.
yol bilgisayar ekranları farklımı ? teypler farklı

2. elegance ile comfort arasındaki farklar.

net cevap verecek varmı ?

aradaki 2 yada 3 bin tl yi hayli hayli çıkartacak donanım var emin olun. ben olsam temiz bir elegance arardım.

elegance den şaşma dolu araba super bugun bıle vectra c ınceleme sansım oldu

bütçe meselesi 24 e temiz elegance bulabilirsek alırım yoksa comfort alırım bu hafta içi almam lazım.

Bende 1 ay önce senin durumundaydım çok kararsız kaldım ne onu nede onu ikisinin ortası 2005 Edition aldım. :)

Belirtiğin para ile (24.000tl) 2005 edition bulabilirsin 2004 Elegance de mümkün olabilir ama 2005'i zor heleki zamanın kısıtlıysa. Comford diğerlerine göre çok sade kalıyor helede elegance ve Comford arasında özellik bakımından açık ara farklar var.

elektrik ayarlı koltuklar (hafızalı)
-elektrikli kapanan aynalar
-elektrikli arka cam perdesi
-yan cam perdeleri
-fazladan 2 hoparlör
-güneş ışınlarını kıran ön cam
-cd changer
-daha kapsamlı yol bilgisayarı
-lastik basınç sensörleri
-içeriden bagaj kilidi
-xenon
-ön/arka park sensörleri standart
........vs vs

ilginden dolayı teşekkür ederim, kafamdaki soru işaretlerine yardımcı oldun. 2005 comfort yerine 2004 elegance almak daha mantıklı geliyor zor ama bir ihtimal 2005 edition da olabilir.

araştırmadayım kısmetse bu hafta bitirmeye çalışıyorum

Geri