Vectra C baskı balata tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kleeman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kleeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa değerli forumdaşlar 2004 1.6 benzin+lpg li vectra c araca sahibim sorunum şu ki baskı balatam bitti sanırım çok kötü yokuşlarda çekmiyor devir saati yükseliyor ama hızlanma yok baya bi sıyırıyor sanırım.Bende baskı balata değişimine gitmek istiyorum
Gelelim konuya
Balata setini internetten sipariş vermek istiyorum yanlız hangi marka set daha iyi ve en en ucuz nerden bulabilirim bilemiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum
Cevaplarınızı bekliyorum saygılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Varsa GM yoksa Valeo iyidir..

Bunların fiyat aralığı nedir hocam bide sanırsam orjinal set bulamayız galiba

Motor kodunuz nedir? Ruhsatınızın içindeki motor numarası bölümündeki ilk 6 hane motor kodunuzu verir.. Muhtemelen Z16XEP'tir ama yinede teyit edelim ona göre fiyat alalım..

Luk tavsiye ederim ...

Ben luk kullandım tavsiye ederim aracin üstünden çıkan gm scash di.

2004 twinport değil yani balatası farklı ve biraz daha ucuz.rulman olarak gm alın balata olarak da luk.rulmanla değişirseniz hidrolik yağı vs de değiştiğinde pamuk gibi debriyajınız olur

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi.

Bilmediğim den soruyorum rulman nedir ayrıca ayrıyetten rulman mı almak gerekli sadece baskı balata seti alsak olmaz mı

Motor kodunuz nedir? Ruhsatınızın içindeki motor numarası bölümündeki ilk 6 hane motor kodunuzu verir.. Muhtemelen Z16XEP'tir ama yinede teyit edelim ona göre fiyat alalım..

Teşekkür ederim şuan çalışıyorum eve gidince bakıp yazarım size akşam

Geri