vectra c direksiyondan gelen ses

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar yaklaşık 2 haftadır direksiyonumu sağa sola çevirirken sürtünme sesi geliyor boğuk bir uğultu şeklinde bu hafta biraz daha arttı araç sabitken veya yeni kalkarken ses rahatsız edercesıne, hızlandığım zaman belli olmuyor nedeni bilen varmı acaba?

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Içerden direksiyon simidi nden mi geliyor ön taraflardanmi

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon simidin altindan biyerden gelior aksam ustu bi tamirciye gosterdim direksion pompasi deyisir veya tamir olcak dedi bulundugum yerde tamircilere güvenmiyorum direksionda sertlesmede yok ses var sadece ne yapcagimi sasirdim yaginimi deyistirsem

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pompa yapabilir elbette bizim tempra vardı surtunur gibi ses cikarirdi bi süre sonra gacik gucuk otmeye başlamış son çare değişmişti

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç ısınınca ses kesiliyodur sağa yada sola dönüşlerde hafiften yine geliyodur. sıkıntı yok benim aracımda da aynı sorun var 1.5 senedir bu şekilde kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tempra ninkini bile 5sene önce 400 tl ye kamyoncu malı yqni kaçak malla dehistirmistim yani 1000tl olabilir konyada iyi bir usta var ama ne zamandır görmüyorum ona bi sormak lazım

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c parçaları el yakıyor ben ön arka düzene 2000 lırayı buldu benim parçanın sıfırını internetten buldum 1100 liraya ne dıye tamırıne 1000 lıra vereyım anlamadım sagolsun antalya ustaları cok insafsız daha arabanın yanından gecerken 1000 lıra dıyo fiyatı fixlemis adam aç bak neyı var demi düzgün bi usta bulup yaptırcam insallah