vectra c dvd,navigasyon?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gh912
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyide bu aracın konuyla ne ilgisi var ayrıcada benim yukardaki gösterdiğim opelin kendi op orjinal renkli ekranı sonradan takma falan değil yani ve gene opelin op orjinal vodeo indicator sistemi var yani sonradan takma falan değil

ayrıca bu araçda sirk arabasına dönmüş yani güzel diye koyduysan bende berbat bir araba arap yağı bol bulunca poposuna sürermiş hesabı buda lcd yi bol bulunca her yere yapıştırmış :D :D

yok araba cok cıvıkda orta konsol a taktıgı ekran ii olmus vectraya da bu tarz bi ekran koyup duble din e baglanırsa cok güzel durur bu acıdan bakılması için koydum yani orta konsola dvd cart curt her türlü sey oynatan bi ekran ve bi duble din koyularak araba cok güzel olur bende astra nın orta konsola böle bi ekran yapmayı düşünüorum güzel olmaz mı ??
resimdeki araba berbat ama işcilik güzel bazı düşüncelerde güzel ama aşırı showccar oldugu içinde normal bence

bak burda iki konu açmışdım önceden zaten bilgisayarlı olan konuyu ben burda açdıkdan sonra yüzlerce insan kendi sitesine koymuş burdan alıp neyse ben indash yada double din sistemlere karşıyım neden dersen birincisi arabaın orjinalliğini bozuyor ikincisi bizim araçlarda her şey teyipden yapılır teyip+beyin+direksiyon kumanda tren gibidir birbirlerine bağlı teybi çıkarırsan direksiyon kumandanda iptall olur

artı indash lerde o kadar ucuz değil piyasadaki en dandiği 500-600 milyon ayrıca arabada bence pek de hoş durmuyor çift lcd ekran üstte bilgi altta indashin ekranı arabayı tv vitrinine çeviriyor bence :D

bak bu adreslerde adamlar op orjinal yapmışlar emek harcayıp hep diyorum yapılabilirse bu yapılmalı yapılamassada bence hiç yapılmamalı her şey orjinal ölçülrde emek verilirse arabanında yapılan işinde değeri misli misli artar yoksa indash yada double din takmada hiç bir şey yok çıkar teybi tak teybi o kadar ver bir tesisatçıya 20 milyon taksın..

o yüzden ben renkli ekran kovalıyorum ebayda bulursam alıp taktırıcam üstünede torpidoya ufak bir dvd teyip koyucam onuda orjinall teybe bağlıycam istediğim vakit geçiş yapıcam yoksa benimde çok kolayıma gelir indash almak yada double din almak veririm kartı alırım 12 taksitte :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28970
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28119

Benimle bir ticari ilgisi yok olmakla birlikte sahibinden.com da şöyle bir ilan var ilgilenenlere sunulur.Opel original navigasyon İlan No :#11199617

omega diyor. artı cd 70 te henüz türkiye haritası yok. bunu yükleyebilecek biriside yok

artı bu tip renkli cid ekranlar 2006 ve sonrası için oluyor diyorlar? emin değilim

Açıklamaların için teşekkürler

doktorum ben bu naverayı da aradım konustum gecen ay ellerıne ara parca gelıcektı kı gelmıstır muhtemeen ve cok para tutuyo ama hersey calısır durumda saglıyolar o yuzden komple sıstem ıcın bence naveradakı olay guzel ama cok pahalı

bu orjinal için sey dediler cd 70 2006 üretimi en eskisi bizim yani 2004 lerdeki elektronik beyinle çakışıyor görmüyor diyorlar. yazılımla aşılırsa problem çözülebilir. birde aynı yere girmeme problemi var konsolda az da olsa farklılıklar o yüzden? yoksa çok para değil ben navigasyona 700Tl verip mio c520 aldım

yane hepsı ıcınde kardesım navı fln dvd hersey full ya sıtesınde resımlerı var ben cok begendım ama butun projelerımı ben kısmet olursa 1.9 a erteledım

Geri