vectra c edition

refikyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A Arkadaşlar vectra b aracımı sattım 2004-2005 vectra c elegance araç arıyorum.ancak bu araçları bulmak çok zor .hele 2005 eleganceyi.yanlız 2005 edition diye bir donanım var ve ben bu donanımda neler var bilmiyorum .araştırdım ancak bulamadım .bu araçlarda özellikle esp varmı. bazı arkadaşlar esp ile eps yi karıştırıyorlar ve ilanlarda esp var diyorlar.bilen varsa editionun özelliklerini yazmasını rica ediyorum.comforttan ve eleganceden farkları nelerdir.birde edition ile design edition faklımı acaba.araç alma aşamasındayım yardımlarınızı bekliyorum.

bu konular cok tartışıldı arama yaparsan forumda bulursun.. ama esp yok vectra c comfort edition elegance larda..

elegance larda yok en azından 1 tane 2005 elegance var bizde onda yok

arabam .com da test yapmışlar 2002 de onda esp var (elegancede). bance sizinkinde de vardır.

ben de bu hafta aldım. 2004 edition 1,6 (22,5 TL) pahalı mı iyimi bilmiyorum. esp varmıdır yokmudur onu da bilmiyorum ama yol tutuşları çok güzel...

Son düzenleme:
bende 2006 comfort var ve esp var hatta daha önceki yıllardaki tartışmalarda esp ışığı yandığı an resmini çekmişdim kayan araba resmi ilk açışdada kadrandaki tüm ışıklar yandığında oda yanıyor isteyene çekebilirim bunun benim için en azından tartışılıcak bir yanı yok..

resimdeki araç benim aracım değil ama esp ışığı bu. bendede böyle

40731019.jpg

Son düzenleme:
buda golfdeki esp ışığı alıcağınız aracın göstergesinde bu tip bir kayan araba amblemi varsa o arabada esp vardır.. yukardaki vectra örneğinde olduğu gibi.

image091jl1.jpg

Geri