Vectra C Elegance track cd çekebilenler yardım!!

xPrisoner12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Forumda yeniyim konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın lütfen. Sorum şudur benim aracimda 4'lü cd channer mevcut bu araca hangi cd markası denediysem bir audio cd yapamadım. Orjinal cdleri sorunsuz okuyor. Ama benim çektiğim cdleri okumuyor. Nero ile denedim. Finallize cd işaretledim yazma hızını 10x e dusurdum (min. 10x düşüyor.) disc at once dedim. Araba yine okumadi. No cd yazısı çıkıyor. Windows Media player ile de denedim yazma hızı yavaş dedim. Onu da okumadi. Yine no cd yazdı. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi formlar...

Bir bilen yok mudur arkadaslar. Butun formlari gezdim. Denilenleri yaptim ama yine de okumuyor no cd yaziyor. Lutfen yardim

Hocam hicbir cd yi okumuyorsa cihaz arızalıdır.en kaliteli cd leri deneyin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece orjinalleri okuyor iste beceremedim yapmayi no cd yaziyor TDK marka denicem bir de veya A4TECH. Normalde nero ile track yaparken cd takmadan pcye min yazma hizi 2x e kadar dusuyor cd takinca min 10x dusuyor. Yine de cok tesekkur ederim Tolga Bey. Yapinca sizi de bilgilendirip bi konu acacagim

Media player ile çekin daha calmayan arabaya denk gelmedim

Merhaba

xPrisoner12 bu sorunu yeni aldığım 2004 vectra elegance aracımda bende yaşadım. 40-50 tane cd harcadım. bugün itibariyle sorunu çözdüm. malum mp3leri okumuyor arabalarımızın teypleri. ben neroyu, media playeri ve cdburner ve ashampoo cd çekme programlarının hepsini denedim. gelelim sonuca. aracımda çalan en iyi track cdleri ashampoo burning studio 14 compact mode adlı programda oluşturdum. 8x yazım hızında sony cd lere çekim yaptım sorunsuz çalıyor. ama asıl önemli olan bilgisayarındaki cd righter. LG compact disc cd righterimde çektiğim cdlerin hiçbirini okumuyor teyp fakat RW combo diye bir taneda cd-dvd righterim vardı onu taktım bilgisayara ordan çektiğim cdleri okuyor sorunsuz. aralarındaki farkı bilmiyorum ama sorunu cd righteri değiştirmekle çözdüm. cd olarakta sony philips veribatim kullan. tam doldurma cd leri 60 dakika gibi ayarla. cd righteri değiştirdikten sonra nero ve media playerde çekim yapmadım. nero çok yer kaplıyor pc de sildim onu. ashampoo güzel basit arayüzü ve 8x yazımı ideal. ashampoo burning studio 14 compact mode bulamassan bu programı pm at maille full versiyonunu göndereyim. aynı sorunu yaşamış birisi olarak inşallah sana yardımcı olmuşumdur.. herkese iyi sürüşler iyi paylaşımlar.

xPrisoner12 bu sorunu yeni aldığım 2004 vectra elegance aracımda bende yaşadım. 40-50 tane cd harcadım. bugün itibariyle sorunu çözdüm. malum mp3leri okumuyor arabalarımızın teypleri. ben neroyu, media playeri ve cdburner ve ashampoo cd çekme programlarının hepsini denedim. gelelim sonuca. aracımda çalan en iyi track cdleri ashampoo burning studio 14 compact mode adlı programda oluşturdum. 8x yazım hızında sony cd lere çekim yaptım sorunsuz çalıyor. ama asıl önemli olan bilgisayarındaki cd righter. LG compact disc cd righterimde çektiğim cdlerin hiçbirini okumuyor teyp fakat RW combo diye bir taneda cd-dvd righterim vardı onu taktım bilgisayara ordan çektiğim cdleri okuyor sorunsuz. aralarındaki farkı bilmiyorum ama sorunu cd righteri değiştirmekle çözdüm. cd olarakta sony philips veribatim kullan. tam doldurma cd leri 60 dakika gibi ayarla. cd righteri değiştirdikten sonra nero ve media playerde çekim yapmadım. nero çok yer kaplıyor pc de sildim onu. ashampoo güzel basit arayüzü ve 8x yazımı ideal. ashampoo burning studio 14 compact mode bulamassan bu programı pm at maille full versiyonunu göndereyim. aynı sorunu yaşamış birisi olarak inşallah sana yardımcı olmuşumdur.. herkese iyi sürüşler iyi paylaşımlar.
öncelikle ilgin için teşekkür ediyorum abi A4TECH ve Princo ile defalarca denedim her program ile. senin verdiğin programı da denedim fakat 10x hızının altına düşemiyorum. Farklı marka denemeliyim Sony i denicem. Bu satıcılar delirticek adamı cdlerin hiç farkı yokmuş hepsi aynıymış falan. Çalmıyor kardeşim yalan mı söylicez :D

öncelikle ilgin için teşekkür ediyorum abi A4TECH ve Princo ile defalarca denedim her program ile. senin verdiğin programı da denedim fakat 10x hızının altına düşemiyorum. Farklı marka denemeliyim Sony i denicem. Bu satıcılar delirticek adamı cdlerin hiç farkı yokmuş hepsi aynıymış falan. Çalmıyor kardeşim yalan mı söylicez :D

10x in altında yazdırman için CD-R yazan cdlerden vede kaliteli cd lerden kullanman lazım. benim 4lü magazin bozuldu çıkmıyor :) yeni cd çalar alacağım. direksiyon kumandasına uygun aparatı bulursam. kolay gelsin

Geri