vectra c kasa için double din

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mrt_20
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mrt_20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaslar bir sorum olacaktı vectra c kasa icin double din taktırmayı düsünüyorum ama genelde direksiyon kumandası ve orta konsoldakı ekran calısmaz diyorlar bunları calıstıran double din yok mudur acaba varsa tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar!!!

hiç yardımcı olcak yok mu arkadaslar ya ne bıcım forum sıtesı bu

forum iyidir.

fiyatları 1500-1800 tl arası multimedia cihazlar var.opeller için üretilmiş.onlardan alırsan direksiyon kumandaların çalışır.

opelin şu an corsada kullandığı pioneerler var.onlae da uyar büyük ihtimal.

onun dışında piyasada satılan herhangi bir double din alıp uygulayabilirsin.direksiyon
kumandalarını çalıştırmak için pac-audio.com da kullandığın cihaza uygun aparatlardan alırsan direksiyon kumandanı çalıştırabilirsin.
orta konsoldaki radio ve müzik bilgilerin çalışmaz.

hiç yardımcı olcak yok mu arkadaslar ya ne bıcım forum sıtesı bu

Talihsiz bir cümle olmuş. Herkes her an ne mesaj yazıldı diye pusuda beklemiyor olabilir, konuya hakima üyeler o an forumda bulunmayabilir. Eninde sonunda olumlu olumsuz cevaplar gelecektir, biraz sabretmekde fayda var sadece.

selamlar arkadaslar bir sorum olacaktı vectra c kasa icin double din taktırmayı düsünüyorum ama genelde direksiyon kumandası ve orta konsoldakı ekran calısmaz diyorlar bunları calıstıran double din yok mudur acaba varsa tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar!!!

merhaba
buraya bakın lütfen
iyi akşamlar

Geri