Vectra c sonruuf

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar aracim vectra c comfort sonruuf lu modelidir... Aracimin sonruuf dugmesi calismiyordu bende cikma aldim oda duzgun calismiyor sanki... Tam ac pozisyonunda sonruuf tam kapaniyor ve cok az havaya kalkiyor... Tam havaya kaldir pozisyonunda yarim aciliyor sonra kapaniyor havaya kaldiriyor sonra trkrar yarim aciliyor bunu defalarca tekrarliyor... Sonruuf dugmesi serviste 376 tl bana bu konuda hangi hayirsever arkadas yardimci olabilecek...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunroof açılırken yada kapanırlen zorlanırsa raylarda yağsızlık vs varsa durur ve hareketin tersi yönde harekete başlar.bunun sebebi motoru korumak ve ya sıkışmayı önlemek amaçlıdır.hareketleri düzgün yapıyormuydu önceden ?

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla nasil anlatsam ,, simdi şöyle ,, eski düğmeyi açtım soketin geldiği yerden dugmeye temas eden 7 tane demir cubuk gibi elektrik akiminin geldigi yere bicagi degdirdigimde sonruuf tam aciliyor ama yukari kaldirma ve kapatma islemi yapmiyor... Yeni aldigim dugme ise tam ac konumuna ceviriyorum aksine tam kapatip cok hafif havaya kalkiyor... Yarim ac diyorum aciyor yawas yaeas tam ac a dogru tik tik ceviriyorum kapatmaya basliyor... Sonruuf tam kapaliyken yukari kaldir diyorum sonuna kadar yukari kaldiriyor on bes saniye kadar sonra kendi kendine kapatip yarim aciyor ve bazen defalarca bunu boyle tam kaldiriyor sonra yarim aciyor boyle boyle devam ediyor.. Ya dugmede ariza var yada araba harbiden bana giciklik yapiyor ... Hakikatten sinir oldum benzin döküp yakasim var atesiyle de sigara yakasim..