Vectra c tako daki kucuk bilgi ekranı tekrar bozuldu

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyqe8apa.jpg

Arkadaslar ekrani degistirdim 250 tl karsiliginda ve super olmustu tek bir ölü piksel dahi yoktu 4-5 aydir sorunsuz calisiyordu fakat bu halde gordum bugun.sizce ilerlermi ya da durdurabilirmiyim bu bozulmayi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme 22-05-2014 zamanı: 00:12 ---------- Önceki Mesaj 21-05-2014 zamanı: 23:32 ----------

Ekran surekli acilmiyor kontak acikken kapilar acilirsa burde ariza var ise.acaba diyorum stop lambasindan bir ampul gevsetip bikac gun ekranin surekli acik kalmasinimi saglasam :) ise yararmi acaba arkadaslar cok kucuk bir alan cunku

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hocam diger ekranı bu yuzden değişmemişsindir umarım. aynı sorun bendede olmustu ama kendi kendine düzelti. 2 keez aynı durumu yasadım ben sonrada düzelti hava sıcaklıgına baglı olarak boyle bişey oluyor diye tahmin ediyorum

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diger ekran bitmisti tamamen.bu ekran umarim dediginiz gibi duzelir

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fön makinası işe yarıyor abi... ben biraz ısıtmıştım çok az kalmıştı sattığımda..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmş olsun.. Bu bana kalırsa nemden oluyor.. Su alırsa da yapabilir.. Zamanla geçer kanaatindeyim ben de..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıcaklık fatihin dediği gibi işe yarayabilir, ben arabayı kışın aldım, şuan buralar yanıyor 30 derece araba içi sıcaklık göstergesi. Yol bilgisayar ekranında bu gözüken ölü piksel gibi kocaman bi nokta vardı, şuan pırıl pırıl hiç bir ölü piksel yok, fön makinası tutmayı denemenizi tavsiye ederim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o değilde abi sen 2005 kadranı mı taktın :D

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o değilde abi sen 2005 kadranı mı taktın :D

fatih bişey kaçmıyor senden:D elektronik parçalar değiştirildi sadece kadran ile beraber komple göstergeyi değiştirdik .bilerek değiştirmedim ön kısmını hoşuma gitti ama bugüne kadar ilk anlayan sen oldun bravo.orjinal gösterge evde duruyo satarken onuda beraber vericeğim için uğraşmadım.
çok sevinmiştim ya o ekranın değiştirdiğim için ama 4-5 ay nasip oldu kullanmak.bir de şu var havalar çok ısındı bir ara sonra soğudu o günlerden sonra baktım gitmiş yine.
fön makinası denesem mi acaba bilemedim daha kötü olmasın bu defa eminmisiniz arkadaşlar ?

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
2005 kadranı oldugu nereden belli oluyor ki

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih bişey kaçmıyor senden:D elektronik parçalar değiştirildi sadece kadran ile beraber komple göstergeyi değiştirdik .bilerek değiştirmedim ön kısmını hoşuma gitti ama bugüne kadar ilk anlayan sen oldun bravo.orjinal gösterge evde duruyo satarken onuda beraber vericeğim için uğraşmadım.
çok sevinmiştim ya o ekranın değiştirdiğim için ama 4-5 ay nasip oldu kullanmak.bir de şu var havalar çok ısındı bir ara sonra soğudu o günlerden sonra baktım gitmiş yine.
fön makinası denesem mi acaba bilemedim daha kötü olmasın bu defa eminmisiniz arkadaşlar ?

benim 2005'de aldığımda 3 noktada dağılmalar vardı. babam dükkanın önünde cayır cayır güneşe bırakıyordu arabayı baktım azalmalar oldu. sonra nette birkaç yazı okudum. aldım fönü ısıttım çok ufak birşey kalmıştı. kışın yine çoğalıyordu ama :)

2005 kadranı çok asil dururu :)