vectra c vites ile bardaklık arası çatladı

losilin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar vectra c 2003 elegance aracımın vites körüğü eskimişti bende özel opel servisine giderek değiştirdim fiyatı 15tl fakat körüğün altındaki kare şeklindeki plastik malzeme çok dandikmiş bir kaç gün sonra kırıldı bende eski orjinal körüğün plastiğini çıkartıp yeni olanın altına yapıştırıp yerine taktım fakat yapıştırırken derisini çok katlaöışım yerine oturmadı ve biraz zorladım ve sonuçta 4.vitese tam arkasına gelen bardaklıkla körük arasını çatlattım sizce ne yapabilirim plastik tamiri filan yapılabilir mi ne kadar özen gösterirsem bir yerden bir şeyler çıkıyor hata benim zorladık kırdık malzemede dandikmiş ne yapabilirim acaba fikriniz nedir?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun..Aslında oradaki malzeme nasıl kırıldı ilginç..Çünkü malzemesi etli kemikli bir yapıda..Fakat 2003 olmasıyla alakalı olmalı ki bebeklik kusurları bunlar..Sizin o plastiği temin edebileceğiniz yer çıkmacılar olur..Ya da kuvvetli bir malzeme ile yapıştırıp üzerine boya ya da benzeri malzeme kullanarak kamuflaj ettirmek..

losilin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında sağlam bir yapıştırıcı iş görür taşırmadan yapabilsem hangi yapıştırıcıyı önerirsiniz acaba

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japondan başka daha sağlam yapıştırıclardan haberim yok..Japon kullanırsanız da mat plastik üstünde parlak kalıcı iz bırakabilir..

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eger aracına özen gosteriyorsan yapıştır sonra oto boyacı ya git guzelce boyat üstünü çok güzel olur bi resim ekleseydin görürduk bizde

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

losilin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teşekkür ederim yapıştırmayı deneyecem olmaz ise fotoları koyarım tekrar beraber çözüm buluruz

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
airbag tamiri yapan biri kolaylıkla tamir eder orjinalinden farksız yapar ;)

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar vectra c 2003 elegance aracımın vites körüğü eskimişti bende özel opel servisine giderek değiştirdim fiyatı 15tl fakat körüğün altındaki kare şeklindeki plastik malzeme çok dandikmiş bir kaç gün sonra kırıldı bende eski orjinal körüğün plastiğini çıkartıp yeni olanın altına yapıştırıp yerine taktım fakat yapıştırırken derisini çok katlaöışım yerine oturmadı ve biraz zorladım ve sonuçta 4.vitese tam arkasına gelen bardaklıkla körük arasını çatlattım sizce ne yapabilirim plastik tamiri filan yapılabilir mi ne kadar özen gösterirsem bir yerden bir şeyler çıkıyor hata benim zorladık kırdık malzemede dandikmiş ne yapabilirim acaba fikriniz nedir?

benim 2005 vectranınkide kırık küllük tarafından tamponcuya götürmüstüm taş gibi oldu fakat yapışkan belli oluyor yinede