vectra c yağ pompası

erhan ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar sorunumu forumda tam olarak bulamadım.Benim aracım vectra c 2004 comfort bundan 5 gün önce 300 km lik bir yola gittim giderken yolda aracın motor sesi birden değişti ve çekişten düştü.Daha önce zaten opel lerin kronik yağ yakma sorunum vardı kör topal gideceğim yere ulaştım.Hemen ustaya gittim aracımın motor sesi bildiğiniz traktör olmuştu ustta araç sibop delmiş dedi motor yenilemeciye yolladı piston ve gömlek hariç rektefe edildi.Tekrar dönüş yoluna çıktım yolda 120 km ile rampa çıkarken yağ lambası yandıhemen durdum motor sesi yine değişti ustayı aradığımda motor yapıldığı için yağ pompasının yeterli gelmediğini ve orjinalinin takılması gerektiğini söyledi(yağ pompasını buna benzer bi durumda yan sanayi ile değişmiştim)Acaba doğrumudur doğru ise fiyat hakkında bilğisi olan varmı acaba tekrar yan sanayi taktırabilirmiyim?

şimdiden teşekkürler...

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke değişseymiş ustanız pompayıda.Kontrol etmemişmi motor yapılırken.Yan sanayide şans işi ama bende arızalı pompayı değişmiştim yazın schadek marka brezilya yapımı.Şuana kadar sorun çıkarmadı umarımda çıkarmaz

erhan ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru biraz şans işi servise sordum 1800 tl gm marka pompa %25 indirim ile 1300 tl artı 200 tl işçilik dedi konya servisi.Adana da özel servis gm marka pompa 650 tl artı 200 tl işçilik dedi ereğli de özel servis 350 tl gm marka pompa artı 200 tl işçilik istedi pompa fiyatı değişken ama işçilik sabit 200 tl gülermisin ağlarmısın :)

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
350 tl isteyen servideki orjinal gm ise bence çok iyi.Çünkü yan sanayide 150-200tl arasında 150 fark için değmez orjinal en mantıklısı

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis liste fiyatı 1800 lira civarı olan ürün 350tl yee alamazsınız. Birçok parçacı GM ürünlerini yetkili servisten alırlır. o yüzden de garanti vermezler...

erhan ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten üzerinde takılı olan kolben ama motor güçlendiği için pompa yetiştiremiyor dedi usta..

erhan ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bebim de kafamı karıştıran bu kadar fiyat farkı olması açıkçası 350 tl olan ürüne güvenemedim adana da çıkmacılar da baktırdım orjinal parça aşınma yok sıkı pazarlıkla 150 tl ye buldum onu taktırmayı düşünüyorum...