Vectra C

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IMG_20170113_193124_processed.jpg
IMG_20170115_215321_processed.jpg

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Yazacam yazacam unutuyorum o arka difüzörü değiştir acil ;)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön farların çerçevesindeki siyahlık hoşuma gitti nedense normalde eleştiririm.design edition farı taksanız hiç olmazdı böyle daha iyi durmuş

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazacam yazacam unutuyorum o arka difüzörü değiştir acil ;)

Kaptan işin aslı benim difizörde falan hiç niyetim yoktu , ben aksam vakti park ettiğim yerden geri geri cıkarken park sensörü öttü ama frene gec kaldım bir catırdı koptu asagı inip baktım o karlik kardırımı aşmıs ,simdi mecbur ileri cıkacaz ,ileri cıkarken bir catırtı da oyle koptu..:mad::mad::mad:
Karlık 3 parca :(:(
o haliyle aldım arka koltuga parcaları koydum..(Karlık parcaları ,karlık tutturacakları ve straforu)
Ertesi gün aceteya gittim aklımdan 100/150 tl dir en fazla die gecirirken oda ne 450 tl fiyat..:mad::mad:
Tanıdıgım fiberciye gittim ona su fotoyu verdim böyle yap diye..maxresdefault.jpg
Vallahi 80 tl para istedi ben 100 tl verdim elleri kolları dert görmesin..Hatta sonra ekzostların orayı biraz daha şişirmesini istedim catlama yapar o zaman diye yapmadı..Bildiği bir sey vardır uzun zamandır kullanıyorum 1mm catlama atma vb yok..Ekzostlar hediye saylır..Ben bu işi marsbielle aynı renge boyatma dahil 150 tl ye gömdüm ..Görenlerin hosuna gidio benimde hosuma gidio..:):)
IMG_20170210_213428.jpg
Kaptan şimdi bu arac 1,6 buna GTS tamponu alıp takmak vb bu kadar bütce de acıkcası gereksiz bana..
Ama senin görüşlerin her zaman degerlidir benim için ..O yüzden yan marjbielleri arac rengine arka difizörü de aksoztlara kadar arac rengi altını piyanoblack yapsam nasıl olur sence..??

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön farların çerçevesindeki siyahlık hoşuma gitti nedense normalde eleştiririm.design edition farı taksanız hiç olmazdı böyle daha iyi durmuş

Tolga 'm elimde parlak siyah sprey oto boyası vardı , arka stoplara ve ön fara kendim böle bir işlem uyguladım..
Sana katılıyorum desing farı daha uyumsuz olurdu!!