vectra cdx mi gt mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan zeybek
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
haklısın c kasa güzel ama 1,6 motoru kasya küçük gelıyor arac gıtmıyor yolda
yeni c kasa opel vectra 1 6 comfortlar(2002 yılında üretilmeye başlandı) ise en ideal ve en kullanılabilir modelidir. 1 6 lık motoru ve 101 beygirlik gücü ilk duyuşta performansının düşük olduğu izlenimi yaratırken aracı kullanmaya basladığınızdan itibaren durumun aslında düşündüğünüz gibi olmadıgını anlıyorsunuz. özellikle 1 ve 2. viteslerde sık tutulan dişli aralıkları aracın düşük viteste daha da hızlanmasını sağlıyor ve devrini almaya baslıyor. düşük motor ve beygir sayısını bu sayede kapatıyor. ayrıca düşük motoru vergiden ve kaskodan da avantaj saglıyor.bir gt ve cdx ile kıyaslanmaz ama bence okasa için gitmiyor yorumlarına bir kullanıcı olarak katılmıyorum 1.6 motor ve 101 beygir güçten akıl almaz bir performans görüyorsunuz özellikle de ibrenin 210 220 ye geldiği zamanlar..

Son düzenleme:
bence cdx ben yazın cdx alıcam inşallah

B2 kasalar bence daha şık ve konforlu ama gt ninde duruşu bambaşka :)

gt'yi gt yapan sadece jantları... ;) bana göre bir artısı yok... onuda bulup takarsın olmadı gidip 16' baska jant kullanırsın. 15' göstermiyor çünkü...

birde motoru olsa gerek :)

gt'yi gt yapan sadece jantları... ;) bana göre bir artısı yok... onuda bulup takarsın olmadı gidip 16' baska jant kullanırsın. 15' göstermiyor çünkü...

Jantlar gösteriyor haklısınız amabence basık yayları, orjinal bodykiti ile güzel duruyor.Bunun yanında headers ve dereceli egzantrikte cabası...

bahadır bey siz de cdx var heralde memnunmusunuz yakıtı nasıl piyasası nedir bıraz yardımcı olurmusun piyasası varmı

yakıt olarak 22krşları gördüğüm oluyor. 22-24krş arası değişiyor. piyasası diğer vectralara göre biraz pahalı buda bu araçları bilmeyen için orda 99 modeli 13000lira seninki 00 model 16500lira diyip çıkıyor aradan adamı deli ediyorlar :) o yüzden biraz sıkıntı olabiliyor ama cdx arayan gelip soruyor, çünkü aracı biliyor. ben aracımdan fazlasıyla memnunum. bastığımda gidiyor mu gidiyor evet. yakıtıda ona göre sonuç.ta beni tatmin eden bir araç. tavsiyede ederim tabiki bakımlı bir araç bulursanız. araç sorunlu size geçerse biraz uğrastırrı açıkçası.

Geri