Vectra Fiyatı nasıl sizce?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maximm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2003 Vectra 1.6 Elegance/ 42.000km araba baya temiz.orjinal.25.500 nasıl bi fiyat sizce? bence fena deil ama bide size danışayım dedim.

yorumlarını bekliyorum...

abi fiyatı bence iyi... galiba vectra C olması lazım o..
onlar çok rahat abi mercedes gibi araba:D yani o fiyata alınır (bence)

o arabada olmayan özellik yok, arka perdeleri bile elektrikli, esp plus, elektrikli hafızali koltuklar ne ararsan var. ama piyasasıda o fiyatlarda.

bence fiyati cok uygun arabada konfor adina hersey var eksigi yok ama performansi kotu yani yokuslarda falan cok zorlaniyo ve ayrica cok yakiyo km de 30 ykr yakiyo. ben garantisi bitince lpg taktirmayi dusunuyorum bence sende alirsan lpg taktirmayi dusun derim tabi ki senin bilecegin is. belki 30 ykr cok abarti bi rakam olmayabilir ama pek gitmeyen bi araba oldugu icin insana koyuyo :( cok yol yapmiyorum benim icin onemli olan arabanin rahat olmasi ve konforlu olmasi diyosan hic dusunme al derim

bence fiyati cok uygun arabada konfor adina hersey var eksigi yok ama performansi kotu yani yokuslarda falan cok zorlaniyo ve ayrica cok yakiyo km de 30 ykr yakiyo. ben garantisi bitince lpg taktirmayi dusunuyorum bence sende alirsan lpg taktirmayi dusun derim tabi ki senin bilecegin is. belki 30 ykr cok abarti bi rakam olmayabilir ama pek gitmeyen bi araba oldugu icin insana koyuyo :( cok yol yapmiyorum benim icin onemli olan arabanin rahat olmasi ve konforlu olmasi diyosan hic dusunme al derim

doğru araba büyük motor küçük olunca hantal kalıyo.bana biraz motor zorlar gibi geliyo.bazılarıda 105 beygir idealdir dio.buarada alırsak biraz kullanırım böle bi tadını çıkarırım daha sonra sıralı sistem bi lpg düşünürüz galiba.ama bu arabayada kıyamamki:o

Son düzenleme:
araba temizse fiyat gerçekten uygun bence,,,,yakıt konusunda bence sürüşten sürüşe değişir,,çünkü mesala ben 23-24 ykr yakıyorum,,,,,evet fazla bi performans bekleme,dik yokuşlardaki kalkışlar dışında da fazla zorlanmıyo aslında,,ama daha önceki aracın 2.0 yada hızlı bi 1.6 ise tabi alışmak zaman alabilir,,,biraz viteslerle oynaman gerekcek :) hayırlısı olsun diyorumm........

fıyat normal ama tabı aractan araca degısır.sımdıden hayırlı olsun

Fİyat Çok İyİ KaÇirma Derİm.gerÇekten Rahat Araba.İlerİde Lpg Takarsan Çok Rahat Edersİn.tadindan Yenmez.aŞiri Performans Beklemİyorsan.al Derİm.tam Aİle Arabasi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri