vectraliden sona caddy

araba yeni zaten temizliği tartışılmaz ancak tamponlar araç rengi boyansa + güzel bir jant takılsa + tavan demiri spoiler gibi aksesuarlar eklense çok çekici olur..güle güle 1000:)

tamponlara dikkat edemedigimiz icin boyatmadim. vuruyoruz saga sola :) uste cita degil de arkaya ruzgarlik dusunuyorum. jant ta orjinalleri bitince lastiklerin lastiklerle degisicem...

maşşallah güzelmiş kazasız belasız...bu yeni cıkan caddylerin 1.6 tdılerinin motorlarının eski 1.9 tdı ilerden daha iy olduğunu duymuştum...hayırlı olsun tekrardan..

Sarı sis farı JDM amacıyla yapıldıysa,olmamış. :)

Modifiye,güzel durması amacıyla yapılmışsa,yine olmamış. :) Caddy'e yakışmaz o tür şeyler. He sisli havalarda daha iyi gösteriyodur sarı folyo sayesinde,onu bilemem.

Maşallah...

Sarı sis farı JDM amacıyla yapıldıysa,olmamış. :)

Modifiye,güzel durması amacıyla yapılmışsa,yine olmamış. :) Caddy'e yakışmaz o tür şeyler. He sisli havalarda daha iyi gösteriyodur sarı folyo sayesinde,onu bilemem.

Maşallah...

tesekkur ederim. ben kendi tarzimi yarattim diyelim. cok sade duruyodu farkli bi hava katmasi icin yaptim. ileride xenon takarsam cikaricam folyolari.

kazasız belasız güle güle binin maşallah.

Geri