vectramın başına gelenler.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 48TT836
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ucuz atlatmışın diyeyim sana ben yetkili servis şokunu

yaw adam o kadar para harcamış servis açmış bide yetki almış :) biraz havası olsun. bugün git yarin gel demeden işmi yapar onlar. sanki devlet dairesi yaw. bu memlekette birine yetki vermeye gelmiyo. hemen biyerleri kalkıyo.

arabayıucuz kurtamışsın geçmiş olsun

ellerindeki ustalar demekki ancak 6 günde yapabilecek kapasitede ki süreyi uzun vermişler:kop:

ya yetkili servislerin işçilikleri sıfır elerinde yedek parça var deyiştiripduruyolar başka bi bok yapmıypşar öyle şerefsizki bu servisler hem diyer yetkisiz servislerden daha pahalıya yapıyolar hemde sahtekarlığın bini bin para sağlam ve işçiliği sağlam bi adam bulacaksın devamlı oraya götüreceksin boşver yetkili servisleri

600 az istemişler benden 780 istediler ben de özel de 380 yaptırdım aynısını..Servis parçalarının markası bile ayni(luk)

Demekki orası servis değil araç konaklandırma yeriymiş.
Altı günlük 100 ytl den yatırmanın karşılığı = 600 ytl.:kop:

muğla merkezdekinden bahsediyosan bende yetkili servisi hiç beğenmemiştim öğrenciyken bi kaç kere gittim bakıma ama adamlar konuşmayı ilgilenmeyi bilmiyolardı daha bende yaptırmamıştım zaten en güzelini yapmışsın razı olmak yerine parayıda geçtim 6gün nedir ayıp be kardeşim

hepinize tek tek teşekür ederim yorumlarınız için allah kimseyi yetkili servisin eline düşürmesin

Geri