Volant sorununa valeo çözümü

gk_ay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadalar aracım 2007 model corsa d 1.3 cdti baskı balatam bitmek üzere volant da henüz rahatsız edici bir sorun yok yani en iyi ihtimal sadece baskı balatam değişecek. Bende bir araştırayım dedim. Sabit volant oynak volant derken valeo'nun Valeo KIT 4P diye oynak volanta alternatif ürettiği ve hali hazırda oynak volant kullanan tüm araçlara uygun kit ürettiğini gördüm. Benim aracıma uygun olanı Valeo 835072 KIT 4P'imiş. Ancak Türkiye sitesinde bu ürün yok.
Arkadaşlar böyle bir şey duydunuz mu? bilginiz var mı?

gk_ay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar valeo' ya mesaj yolladım cevap bekliyorum

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hali hazırda dökme sabit volanlar var ama sanırım vites geçişleri kalas gibi bir hal alıyor yaylı volan sökülüp sbit takılınca.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valeo bunu üretmiş bazı araçlar için ve gayette mantıklı olmuş eminim orjinal oynar volantlı setten daha sağlamdır. bulunabiliyosa ve fiyatıda fazla abartı değilse ben olsam tercih ederdim. oynar volantın nerde ne zaman napacağı malum..

gk_ay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar valeo'nun ankara satış merkezini aradım beni opel-par'a yönlendirdi.Opel-par elimizde yok fiyatı 1100 tl dedi kit 4p'de de yaylı volant var diyor ancak ürün resimlerinde balatanın üzerinde yay var anlamadım gitti çorumda yaşadığım için bire bir görüşemiyorum telefondan da bu kadar bilgi alabildim. Araştırmaya devam edeceğim valeo Türkiye'ye de mesaj gönderdim cevap bekliyorum.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar valeo'nun ankara satış merkezini aradım beni opel-par'a yönlendirdi.Opel-par elimizde yok fiyatı 1100 tl dedi kit 4p'de de yaylı volant var diyor ancak ürün resimlerinde balatanın üzerinde yay var anlamadım gitti çorumda yaşadığım için bire bir görüşemiyorum telefondan da bu kadar bilgi alabildim. Araştırmaya devam edeceğim valeo Türkiye'ye de mesaj gönderdim cevap bekliyorum.

Kitin icinde bilyasida varsa fiyat bence iyi.volantin sabit oldugunu dusunuyorum orda bi yanlislik olmali

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
hali hazırda dökme sabit volanlar var ama sanırım vites geçişleri kalas gibi bir hal alıyor yaylı volan sökülüp sbit takılınca.

6 ileri de yok.
Fiat da 5 ileri de sabit olduğu için, parçayı bulabiliyoruz ama 6 da yok. Türk sanayiisi çözüm buldu ise bilemiyorum.