voltran lpg bilgi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 37OPEL37
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

37OPEL37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suatin.gezegeni.com
arkadaşlar aracında voltran marka sıralı sistem lpg kullananlar var mı? bu markayı tavsiye eder misiniz?

ben kullanıyom. 2000 motor araba 1,6dan kötü gidiyo tavsiye etmem kesinlikle.

bende voltran kullanıyorum, diğer marka lpg takılı araç kullanmadım ama bi proplemlede karşılaşmadım, hız konusuna gelince aracımın lpg'li olduğunu bilmeyen biri kullanınca anlamıyor lpg olduğunu. şuda var ki servis problemi var, yakınında servisi varsa dediğim gibi 2 yıldır problemsiz kullanıyorum.

2 Hafta önce arkadaşımın arabasına Atiker taktırdık.Ustaya voltran nasıl dedim :voltran karbiretörlü(dooru yazdım mı bilmiorum :D) iyi sıralı da pek iyi sayılmazlar dedi onun için Atiker taktırdık.

usta ben menun olanı duymadım herkes kötülüyor dikkat et iyi araştır sağın solun lafına bakma forumları bi gez

ben de çok memnunum arabanın lpg ile benzin arasında kullanış farkı hiç yok

arkadaşlar aracında voltran marka sıralı sistem lpg kullananlar var mı? bu markayı tavsiye eder misiniz?
voltran markası ıstanbul umranıye ucyıldız fırması tarafından uretılır
ısını bılmeyen ustalar harıcınde kurcalanmazsa fıltresı ve ısı sensoru harıcı kolay kolay arıza yapmaz
teknık olarak sormak ıstedıgın varsa yaz
bende 4 yıla yakındır kullanmaktayım ayarlarınıda kendım yaparım
kotu lpg yada markası yoktur kotu usta ıscılık varıdr hepsı aynı asagı yukarı

voltran markası ıstanbul umranıye ucyıldız fırması tarafından uretılır
ısını bılmeyen ustalar harıcınde kurcalanmazsa fıltresı ve ısı sensoru harıcı kolay kolay arıza yapmaz
teknık olarak sormak ıstedıgın varsa yaz
bende 4 yıla yakındır kullanmaktayım ayarlarınıda kendım yaparım
kotu lpg yada markası yoktur kotu usta ıscılık varıdr hepsı aynı asagı yukarı

işçilik önemli. amasyada takan usta filitre takmamış sisteme. araba erken lpgye geçince yani ısınmadan titriyo neden olabilir aceba.

bedava verseler bile taktırma ,takan ustayla falan alakası yok voltran sistemi arızalı ,benim wski aracta vardı 3-4 kere beyni 4-5 kere enjeksiyonları son olarak komple sistem değişti yine olmadı

Ben kullanıyorum.Diğer markaları bilmediğim için kıyas yapamıcam.Çekişinden ve gidişinden memnunum.Karşılaştığım sorunlar ise ayar yaptırmak için servis arıyosun program bulamıyosun,program olan servis buluyosun düzgün ayar çeken usta bulamıyosun.Tatilde 3 değişik ilde ayar yaptırdım.Hepsinde aracım değişik performans gösterdi.En sonuncuda memnun kaldım.Bide diğer markalardada varmı bilmiyorum ama rolantideyken hafif cızırtılı çalışıyor.Bi keresinde aracın dizelmi diye sormuşlardı..

Geri