Volvo S40 hakkındaki görüşleriniz.

yok yok haklısınız şimdi araştırdım doğru fordunmuş idda ettim çünkü eski arabam volvo s40 dı ve volvo evoda bana dedikleri bu arabalarda gm in motoru var bu motor laguna mondeo ve bilumum araçda da kullanılıyormuş bundan adım gibi eminim zira eski aracım .. o yüzden aklımda gm diye yer etmiş benim iddam o yüzden boş değil madem fordun niye gm in motorunu kullanıyorsun...

2007 s40 uzun zaman kullandım mükemmel bi araç o paraya inanılmaz sağlamlıkta ve vectra kadar performanslı!.. kessinlikle sıfır alcak olsam gözümü bile kırpmadan alırdım!..

volvo iyidirde. gerçek volvo benzinli ve turbo motorlu volvolardır.kullanımı çok zevkli bikere.dizel modellerde fordla ortak çalışmaları sonucu ortaya çıktı.ama güvenlik önemliyse sizin için hala zırh gibi bir araba.volvoların ses sistemi 0 araba konusunda çok iyidir.yetkili servis cidden pahalıdır.kendimden örnek veriyorum 2001 s40 triger değişimine 1500 YTL diyorlar.ama volvoda olağan üstü bir durum olmadığı sürece parçalar haddinden fazla dayanıklıdır.örneğin trigerleri 120000 den aşşağı pek değiştirmezler.volvo her zaman güvenliği en ön planda tutuyor. son olarak diyebilirim ki volvo gerçekten bir tutku araba değiştircek olursam volvodan şaşmam.

Geri