VW Touran, Toyota Verso, Renault Scénic Opel Zafira

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DarkMagic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisi..?

• VW Touran

Oy: 41 52.6%
  • Toyota Verso

Oy: 6 7.7%
  • Renault Scénic

Oy: 7 9.0%
  • Opel Zafira

Oy: 24 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    78
Estetik olarak Zafira ama motor/performansa daha dogrusu fayda/maliyet analizine bakmak lazım

vw. opelden her zaman bir adım öndedir ve üstündür..;)

http://www.opel.com.tr/deneyim-opel/oduller-ve-ovguler.html

ayrıca,

O yüzden 2010 yılının en az arıza çıkaran aracı Opel Corsa seçildi,
O yüzden 2009 yılında Opel Insignia yılın otomobili seçildi...vs vs vs

vw ödül almadı demiyorum ancak Opelinizi küçümsemeyin, ben inanıyorum ki Opel sunduğu özgün teknolojilerle( AFL, ESP plus, Flexride-Flexspace gibi konseptlerle) vw den kimi yerde daha üstün, vw in Opel'e karşı üstün olduğu alanlar yok mu tabi ki var ancak benim önceliklerimde o alanlar yok o yüzden her gün en az 1 kere bu siteyi takip ediyorum...:cool:

Opelin de 1.4T'leri var.. Ve en azından VW gibi her aracın içini aynı yapmıyor. Adamlar bütün araçlarının içini aynı yapmışlar. Sanki lacoste gömlek alıyorsunuz ve beden beden seçme şansınız var;

S-Polo
M-Golf
L-Jetta
XL-Passat
XXL-Pheaton

:D

evet orası öyle :) ama 1.4 T 2010 yılında geldi. TSI 3 senedir var 1.2'leri çıktı 1.0' yolda. :)

VW Touran ;)

ben böyle bir araca bineceksem konfor başı çeker bu durumda digerlerinin pek şansı yok:(

Touran ve Zafira arasında kaldım.

Arkadaşlar slm,

Aracımı satıp (2004 H easytronic) veya takas yapılacak Zafira ve Touran arıyordum. B zafiralar bana yüz olarak eski geldiğinden biraz vazgeçtim gibi. Ancak yine eski model (2004-dsg) touran buldum. Gayet güzel ve temiz bir araca benziyor.

Şimdi sizlerden yardım istiyeceğim. Hangisi alınır konusunda.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Geri