Woofer Acil Yardım...!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bRk26
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Peki Kicker CVX 30cm 250 lira sizce nasıl alıyım mı?
Jbl'de benim Anfi Tam beslicek mi Jbl 250 liraya 1000 peak 750 rms sadece 30cm olduğu için çap farkı var????

Evet bu modelide güzel ama Eskişehirde malesef bulunmuyor abi bunlardan ne işse Eskişehirde hiç bişey yok bi İstanbulda buldum kicker CVX 30cm 250 liraya onu düşünüyorum

ah güzel kardeşim
5 kere üst üste yazmışın kıcker cvx cvx diye ama herkes ap ayrı bir yorumda bulunmuş :)
elindeki ampliden çok öncelerde bende kullanmışdım aslında alacağın ürün tek olacağı için 38 cm almanı öneririm daha iyi sarsar arabayı.
1 ohm kullanma ne olur olmas o ampliye bende güvenemedim. cvr 15 yada l515 al tek güzel sonuçlar alırsın sıfır ucuza bulamassan bana msj at toptancımdan alırız sana

benim için bagaj önemli değil dersen 38 lik woofer al, bende daha önceden pioneer 306DVC 30 cm woofer vardı, şimdi kicker es 38cm, önceden sadece kafamı şişiriyormuşum sana o kadar söyleyeyim.

vibe s15 de öneririm 500 rms gayet güzel ve kaliteli 2.el istersen satmayı düşünürüm

bagajda tüp var 2 tane 308D düşünüyordum sığmaz dediler 1 tane ya 308D alıcam yada gördüğüm 250 TL'ye CVX 30cm onu alıcam sanırım...

Anfin besleyecekse KİCKER CVX al hiç düşünmeden.JBL GT serisi ile kıyaslanmayacak bir üründür Kicker CVX serisi.CVR serisi kullanmış biri olarak söylüyorum performansından memnun kalacaksın tam manasıyla beslemek kaydıyla.RMS 750 Watt.Bahsettiğin anfinin bu kadar güç üreteceğini sanmıyorum.Yine söylüyorum JBL GT serisi ile hiç kıyaslanmaz .Bir defa aynı kategori değiller.

Geri