xenon 6000k veya 8000k kullananlar hangisi en iyi tercih

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1-2 hafta içinde 6000k taktırmayı düşünüyom. sislere de belki dandik bi markanın 5000likleriden olabilir. bakalım...

eğer amaç çok önemli ise sis far rengi sarıya çalmalıdır.sis içinde en çok mesafeyi net gösterebilen renk olduğu için.ama tabii ki zevk diosak istediğimiz önemli.ben oynamadım sislerle teknik daha önemli olduğu için.

Farlarda 10000 sislerde 8000 kullanıyorum.biraz zevk meselesi.6000 beyaz yanar görüş açısı 10000 k xenona göre çok daha net gösterir bu bir gerçektir.sislerim de ki 8000k lık xenon da gayet güzel ama dediğim gibi biraz zevk meselesi işte.
senin xenonlar resimde bile gözümü alıor yolda karsıdan gelsen frene basarım anllatmayaa baslarım sorgu odası gibi maşallah :D
merceksiz xenonlar karsıdan gelen aracı cok kötü eklior
ben pedere dedim takalım die karsıdan gelenler bana küfür mü etsin istion dedi :D

mercekli 8000 bence bende takmayı düşünüorum... mercekli 8000k + işcilik 500 ytl

Paranıza kıymayın derim.bunların çoğu özel muayene istasyonlarından geçemez.orjinalinden şaşmayın derim.

Paranıza kıymayın derim.bunların çoğu özel muayene istasyonlarından geçemez.orjinalinden şaşmayın derim.
türkiyede öyle bişey var mı ya?:confused:

burasi turkiye her turlu gecer elınde sonunda trafikte göz kirligi yapmıcak sekilde karsıdan geleni magdur etmıcek sekilde takilirsa sorun olmaz 6000 k şaşma

türkiyede öyle bişey var mı ya?:confused:
bizim muayne karayollarina gecti öturuyolar tamponda camında catlak olmıcak arabada kızılayın ılk yardim cantasi bıde boyundurluk olucak yangın tupu hepsıne bakıyolar cam filmi hıc mı hıc olmucak anında cızı verıyor sok dıyor ama yınede muayaneye girmeden yapabılınıyor yıne sorun yok adamını buldunmu:good:
bunlar bir kaci dedıklerimin aklimda kalani baya sikilaşti muayaneler

Son düzenleme:
6000k derim.. 8000 hem fazla mavi hem de ışık şiddeti fazla iyi değil bence.
arkadaşta 8000k var önünü göremiyor geceleri neredeyse :)

bendede 8000 k var cok memnunum ve arabama binenlerde farların cok guzel aydınlatıyor dıyor hatta far ayarını en alta indirdim ona rağmen cok iyiler 8000 tafsiye ederim

Geri