Xenon far yardım

.ERDİNÇ.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi geceler aranıza yeni katıldım. Benim 2005 astra h elegans arabam var. Size sorum şu: Xenon far yanmıyor ekranda kısa far kontrolü diyor. Acaba ampulü ne marka alacam? Fiyat ne kadar olur? Servisi aradım adetine 350 tl falan dediler. Ben ne kadara halledebilirim? Saygılar...

üye tanıtımı yapmazsanız konunuz kitlenebilir.ilk önce üye arşiv kısmında kendinizi tanıtın

Arkadaşlar iyi geceler aranıza yeni katıldım. Benim 2005 astra h elegans arabam var. Size sorum şu: Xenon far yanmıyor ekranda kısa far kontrolü diyor. Acaba ampulü ne marka alacam? Fiyat ne kadar olur? Servisi aradım adetine 350 tl falan dediler. Ben ne kadara halledebilirim? Saygılar...

Aracınındaki far Mercekli Xenon far olduğunu düşünüyorum.

D2S ampul kullanır. Eğer değilse sonradan xenon uygulanmış ise h7 olması gerek.

Orjinal almak zorunda değilsiniz 350TL ampul için çok.

Piyasada çokta uyguna çiftini alabilirsiniz. Tavsiyem 6000K geçmeyen ampul

aracımın orjinalinde var bi-xenon sonradan değil ancak hangi marka alacağımı ve ampülün adını bilmiyorum en uygun kaça alabilirim

aracımın orjinalinde var bi-xenon sonradan değil ancak hangi marka alacağımı ve ampülün adını bilmiyorum en uygun kaça alabilirim

Orijinal takılırım diyorsan fiyat önemli değil diyorsan;

-Philihps Xenon D2S 85122CM
-Osram xenarc 66040

İşimi görsün falan diyorsan;

Carub 6000K

arkadaşlar ben küçük bir ilçede yaşıyorum burada ustalar çok da iyi değil acaba xenon ampülü alsak takabilir miyiz

araya kapasitor koyun ampülden önce arıza ışığı yakabilir yoksa voltaj dengesizliğinden..

direnç şöyle bir şey..

capacitor1kx0.jpg

Geri