yağ eksiltemee

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz yok ve arabayıda yormadan bagırtmadan kullanırım genelde4000 devırı gecmeden kullanıom ne kadar nazık davranırsan bu arabalar o kadar cok arıza cıkartıo

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gaz yoksa o zaman motorun açılması contaların filan değişmesi lazım bence değmez

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
degmez derken arabayı elden cıkart dahamı iiyi dosunuz yanı arabadan cok memnundum taki su sorunlar ortaya cıkana kadar

adige_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada gaz var mı?gaz kuru yandığı için motor kendini korumak için yağ yakıyo
arkadaşın dediği doğru. bendede 99 astra cd atiker sıralı sistem tüp var. ve yağ eksiltiyodu. opel sevisine sordum tüplü astralarda yağ eksiltme normal dedi sorun yok dedi.
bendede yol bilgisayarı "check oil level" uyarısı verince yarım litre yağ koyduruyorum.

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun aracımı yaptrdım egr valfı bogaz kelebegi temızlendı oksijen sensörü degişti rölantı ayrı yapıldı sanzıman yagı degıstı bayagı camurlasmıs bırde yag kapagaı contası yırtılmıs ordan yag akıtmıs oda degıstı sımdı ne ısık yanıo ne de arıza var ılk gunku gıbı oldu araba ben rahatladım walla hepsi bana 220 ytlye geldı pahlımı sızce bu paranısn ıcınde aks koruklerı ve z rotlarda dahıl onlarda degıstı

Son düzenleme:

mustafa038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 92 vectram var 2,0 i motor yag degişeli 5200 km oldu yag eksilme yok gayet memnunum normalde yag degişimi 7500 km bir olmalı

writer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkindede 5.000 km hiç bir sıkıntı yok daha öncede denedim 10.000km dede yağ eksiltme yapmamıştı. araç 183.000 de ama artık 7.500 de değiştiricem ustamın tavsiyesi

_ZENCİ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar motor yağinin değiştirilme sikliği tamamen kullanilan yağ ile alakali. Kaliteli ve marka olmuş ürünlerin tam sentetik motor yağlari onbeşbin bile yapiyor. Ben arabamin yağini 15,000 de bir değiştiriyorum. Hiç bir sikinti yok. Yağ yakma orani da ciddi anlamda azaliyor kaliteli yağlarda.

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benım aracım 75000 de.75000 bakımını yaptırırken bor katkısı attım.daha once 3000 km bır 1 lıtre yag eksıltıyordu.bor katkısını attıktan sonra 3000 yakın yol yaptım ama yag ılk koygugum mıktarda.ınsallah bor katkısı yag eksıltme sorununu cozucek gıbı.