Yakıt hesabı yapanlara CAT 740

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan olciyak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O canavarsa bu nedir ?

enbuyukaraba2.jpg

düşünsene böyle bir aracın var ve iş çıkışı akşam evin önünde parkedecek yer bulamıyorsun. karnın aç, başın ağrıyor, çişin gelmiş ve halen park yeri yok ve deliriyorsun. bütün mahalle araçları pert olur valla:D

düşünsene böyle bir aracın var ve iş çıkışı akşam evin önünde parkedecek yer bulamıyorsun. karnın aç, başın ağrıyor, çişin gelmiş ve halen park yeri yok ve deliriyorsun. bütün mahalle araçları pert olur valla:D

abi ıcınde bi triplex yatıyo hayla evmı arıyosun :D ıcıne gıderırım hacetımı :D parkettıgım sokaga da paket sıparısı yaparlar buna :D

Her fakirin kapısına bundan bir tane lazım :D

hitachi 630 ekskavatörlerimiz var bizim. 10 dk 12lt. kaya kamyonuda var ama benim favorim şantiyede ekskavatör. CAT D10R de var oda 11lt/10dk

asıl yakıt canavarı bende. palio 1,2 kurşunsuz benzinli:D tüp taksam acaba çekermi diye düşünüyorum....

asıl yakıt canavarı bende. palio 1,2 kurşunsuz benzinli:D tüp taksam acaba çekermi diye düşünüyorum....

:D fiatların benzınlı motorlarının sorunu , fakat tupte geçiyor hersey ;)
Dayım albea aldı 1.4 motor gecen yıl km de 45-50 kurus yakıyodu uzun yolda tup taktırdı yarı yarıya dustu yakıtı...

Geri