yakıt nasıl sizce

skyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ii günler yeni lpg filtresini deiştirdim 30 liraya 140 km yol gttim aracım 1,4 opel corsa gls sıralı sistem gaz sistemi war bir türlü hesaplayamadım acaba normal mi yakıtım

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanımınız nasıldı , cok basdınız mı yoksa , hafıf mı kullandınız.. bana bıraz fazla gıbı geldı en azından 30 tl ye bı 180 km yapabılırdı ...

skyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde fazla devirli kullanmam ama fazlamı diyosunuz .. akü deişimi yapmıştım beyine yeni yazılım atılmasımı gerekir acaba .. ilginiz çin teşekkürler

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokus asagılarda felan boş a almayın , vıtesde inin 0 tüketime gecer araba ... belkı o anda anlamadan bosa aldıysanız bıraz tuketım artmıs olabılır...

skyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet genelde boşa alırım bundan sonra boşa almamak lazım . başka ne olabilr fazla yakıtın sebebi ..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camlar acık gıtmeyın, gereksız yere sis farlarınız varsa yakmayın....sarj dınamosu fazla guc cekmek uretmek ıcın motordan cekecektır ... camlar yerıne havalandırmasını klımayı acarsanız camlardan tuketılen yakıtın daha azını tuketırsınız ..

skyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımla ilgili problem olabilrmi acaba .. akü deişimi atikerin yazılımını etkilermi

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü degıstıkden sonra , yol bılgısayarı ayarı ve otomatık cam kontrollerı ayarlarında bozulma oldumu yanı fabrıka ayarlarına dondumu ?

skyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp kilitlendi onun kilidini açtım onun dışında bişey olmadı yol bilgsiyarı corsa 2000 gls de yok camların ayarıda deişmedi .. ilgine tekrar teşşekürler

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaaman yazılımsal bır sıknıtı yok. tamamen kullanıma baglı bır durum ... rica ederım , iyi günler...