yakıt normalmi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aytac55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bugün atiker servisini aradım bu miktarın normal olduğunu diyaframın alışması için birkaç depo daha kullanmamı 1000 km sonra tekrar ayar yapmamız gerektiğini söyledi...
gerçekten böyle bir durum varmı

evet kalibrasyon ayarı yaparlar araç biraz alıştıktan sonra, bu arada katkılı lpg kullanılmasını sıralı sistemde tavsiye etmiyolar bilgin olsun, hem katkılı lpg çok yakıyor benim araçta, normal lpg ile daha çok km gidiyorum ben

teşekkürler arkadaşlar

böyle giderse bu rakamların hepsi hayal olacak lpg 3 benzin 5 olur heralde

bend e aracımda atiker lpg kullanıyorum pek memnun degilim çok zor ayar tutuyor 220 krş yakıyor 1.6 16v aracım

Kardeşim bence aracına ve otomatik şanzıman olmasına göre çok iyi bir rakam.Benim araç sizinkinin manuel olanı. Denizlide en son 1.87tl den aldığım gazla şehir içi 20 kuruş civarı yaktı.Sizinki o fiyata ve otomatik olmasına göre çok iyi yakmış.

Toprağım selamlar...:)

Bende taktıralı 1 hafta oldu ATİKER... Yaptığım km.ler pek şehir içi sayılmaz, %70 trafiğin az olduğu, %30 da ş.içi dur,kalk...

Bende 1,87 den alıyorum, 20 TL lik, 110 Km de bitiyor 2 seferdir... Butona basıp tekrar LPG alıyorum ve 3-4 km daha gidiyor... 118 Km de gördüm... Ancak bu aralar 110-114km gibi... Çok sakin kullanırım aracı, bakımları da LPG takılmadan önce yapıldı, 1000 Km nin dolmasını bekliyorum.... Umarım 18-19 kuruş civarlarına düşerim....

Forumda Ş.içi 14,7 kuruş yakan astra sahipleri var okuduğum kadarıyla... O rakamlar 1.6 araç için ne derece sağlıklı bilemiyorum ancak 18-19 kuruş kafi bana:)...

Son düzenleme:
Toprağım selamlar...:)

Bende taktıralı 1 hafta oldu ATİKER... Yaptığım km.ler pek şehir içi sayılmaz, %70 trafiğin az olduğu, %30 da ş.içi dur,kalk...

Bende 1,87 den alıyorum, 20 TL lik, 110 Km de bitiyor 2 seferdir... Butona basıp tekrar LPG alıyorum ve 3-4 km daha gidiyor... Çok sakin kullanırım aracı, bakımları da LPG takılmadan önce yapıldı, 1000 Km nin dolmasını bekliyorum.... Umarım 18-19 kuruş civarlarına düşerim....

Forumda Ş.içi 14,7 kuruş yakan astra sahipleri var okuduğum kadarıyla... O rakamlar 1.6 araç için ne derece sağlıklı bilemiyorum ancak 18-19 kuruş kafi bana:)...

astra f otomatik. sürekli sıkışık trafik ş içi 12 lt.

astra g otomatik 1.6 şehir içi 12 lt

Geri