yakıt

a4tech83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mrb . ARacım opel vectrab 98 model otomatik . aracıma yaklaşık 20 gün once lpg taktırdım atiker marka.. ilk denememde 280 bin yaktı km. gittim taktırdığım yere bi kalibrasyon yaptılar basıncı düşürdüler arac sonra 380 bin yakmaya başladı:-( daha sonra tkk gittim bi enjektörlerin memelerini küçültüler bi ayr yaptılar 280 bin yaktı yine gittim bi ayar daha bı kalibrasyon daha şimdi km 333 bin yakıyor . ben ne yapcam şaşırdım gerçekden ya çok aşırı yakıyor nasıl düzeltirim ben bu yakıtı anlamadım. acaba aracın başka bi yerindemi sorun ama aracın bujilerini buji kablolarını yenı orj gm ile değiştirdim. ne yapmam gerekir bı yardımcı olun ltfn.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baska bi atikerciden yardım istesen yada atiker merkezi ara derim arabanın 14 Lt yakması gerekiyor sehir içinde diye düsünüyorum lpg yi ne kadar alıyorsunuz

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
bence de farklı bir atiker bayisine gidin.
orda tekrar bi kalibrasyon yapılsın.
yakıt çok fazla gerçekten...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 kuruş civarı yakıyorum 2000cc vectra'da.. saygılar (sistem lovato ama tavsiye etmem :D )

a4tech83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem ankarada gaz ucuzdur tabi yoksa bu fiyatı yakman imkansız yani bursada şuan lpg tam 2.00 tl

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kiti iade edin başka marka deneyin tabii iade hakkınız varsa