Yakıtınızı Hangi Firmadan Alıyorsunuz ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan deniz39
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akaryakıtınızı Hangi Şirketten Alıyorusunuz ?

• ALPET

Oy: 2 1.3%
  • SHELL

Oy: 52 34.9%
  • BP

Oy: 13 8.7%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 16 10.7%
  • TOTAL

Oy: 9 6.0%
  • OPET

Oy: 55 36.9%
  • DİĞER

Oy: 2 1.3%

• Kullanılan toplam oy
    149
ben de shellden alıyorum...performansından falan memnunum..acaba tüm eurodiesel yakıtlar aynı miktarda duman mı atıyor acaba... daha az veya daha belirgin atanı var mıdır?malum içlerindeki kükürt oranı hepsinde aynı değil galiba...po 10 diyor 50 olanlar var..

Dizel Araçlarda Sürekli Aynı Yerden Almak Önemli
benim Araba LPG li İpragaz veya BP gaz Almayı tercih Ediyorum

shell

ben eurodiesel yakıtımı hep bp den alıyordum 3 senedir. çekişi farkediyordu. yakıt iyi gibiydi. yılda bir kere egr temizliği yaptırıyordum. şimdi de opetten almaya başladım bakalım ne olacak.

Dizel Araçlarda Sürekli Aynı Yerden Almak Önemli
benim Araba LPG li İpragaz veya BP gaz Almayı tercih Ediyorum

haklısınız, aynı markanın yanı sıra, aynı şubeden alınmalı dizel için.. ben önceki aracıma da Shell'in Ümitköy şubesinden benzin alıyordum, şimdiki dizel aracıma da yine aynı bayiden yakıt alıyorum..

hiç sorunla karşılaşmadım, nazar değmesin..

Shell shell shell..
Gençliğimden beri elime nerdeyse 22 araç geçmiştir hepsinin benzinini veya mazotunu shell'den aldım hiç çekişten düşme tekleme gibi sorun yok..

Genelde evime yakın olduğu için petrol ofisinden alıyorum ama onun haricinde izmirliler bilir sihirgaz yani shell var nerdeyse çoğu taksiciler ordan dolduruyolar depoyu ordan alırım.(Gece gündüz sıra bekleriz ama süperdir gazı.:D)

Geri