Yapı Kredi Sigorta KAskosu

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma kasko yaptıracagım, en uygun fiyatı yapı kredi verdi..
yapı krediden kasko yaptıranlarınız varsa bilgi alabilir miyim, memnun musunuz? Teşekkür ederim:)

Selamlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskolardan aldıgınız teklifleri degerlendirirken, aynı teminat değerleri ve kapsam için isterseniz, dogru bir karşılaştırma olacaktır, yoksa sadece fiyatları karşılaştırısanız zararlı çıkabilirsiniz, bu konuya dikkat etmenizi öneririm...

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskolardan aldıgınız teklifleri degerlendirirken, aynı teminat değerleri ve kapsam için isterseniz, dogru bir karşılaştırma olacaktır, yoksa sadece fiyatları karşılaştırısanız zararlı çıkabilirsiniz, bu konuya dikkat etmenizi öneririm...
haklısın sağlıkla alakalı teminatları azalttırdım diğerlerinin aynı olmasına dikkat ediyorum.. ama yinede fiyat farkı oluyor..

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapı kredi den kaskom var. Benim henüz bu araçla bi sorunum olmadı, yani kaskoyla işim olmadı. Sadece şöyle bi tecrübemiz oldu yapı krediyle; Nişanlımda corsa c var. Onu da yapı krediden yaptırdım. Ön camında küçük bi çatlak oluştu. Aradım, carglass la anlaşmaları vardı, carglass ın da antalya da iki bayisi vardı, ruhsat ve poliçe fotokopisi istediler, gittik değiştirdik, yılda bi kere değiştirme hakkımız varmış, gerçi bütün kaskolarda bu var diye biliyorum.. Bu arada kendi aracıma ve nişanlımın aracına en uygun fiyatı yapıkredi vermişti. Bi önceki kaskom dubaigroup tandı..

Sen araştır, istersen yardımcı olurum, acenta tanıdığım, kendi indirim hakları falan var, yardımcı olur..

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapı kredi den kaskom var. Benim henüz bu araçla bi sorunum olmadı, yani kaskoyla işim olmadı. Sadece şöyle bi tecrübemiz oldu yapı krediyle; Nişanlımda corsa c var. Onu da yapı krediden yaptırdım. Ön camında küçük bi çatlak oluştu. Aradım, carglass la anlaşmaları vardı, carglass ın da antalya da iki bayisi vardı, ruhsat ve poliçe fotokopisi istediler, gittik değiştirdik, yılda bi kere değiştirme hakkımız varmış, gerçi bütün kaskolarda bu var diye biliyorum.. Bu arada kendi aracıma ve nişanlımın aracına en uygun fiyatı yapıkredi vermişti. Bi önceki kaskom dubaigroup tandı..

Sen araştır, istersen yardımcı olurum, acenta tanıdığım, kendi indirim hakları falan var, yardımcı olur..

aldıgım en uygun teklif yapı krediden 860 tl, gün içersinde halletmek istiyorum.. yardımcı olabilirseniz neden olmasın.. teşekkürler...

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim, karar verdiysen, bi de benim acentadan fiyat alalım, bakalım farklı bişey çıkaracak mı ? Hangisi uygunsa ordan yaptırırsın. Yarın gün içinde pm at telefonunu, konuşuruz..
Kolay gelsin..