.::yardim::.corsa c

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nakayama
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar oncelıkle ıyı geceler
3 saattır yasadıgım sorunlar var 1 hafatadır arabamda arıza ısıgı yanıyordu/corsa c1.3cdtı)kontagı acıyorum yolda gıderken 1.vıteste normal 2.vıteste 5 de vıtes degısımı 3 te de tam gaz gıderken bırden tam gazdayken araba bırden cokuyor 3000d gecmıyor dedıler kı akıs metre arızalı tamam dedım aksam orjınal akısmetre aldım parcacıdan 250lıraya degısımıde yok taktım gene denıyorum tam gaz dayken gene 3000 devıre dustu kontagı 20kez hızlı bı sekılde ac kapa yaptım gene dewam ettım bu sefer 1.3 araba 1.7 gıbı sesı yukseldı felaket bı duman attı ıstop ettım tekrar calıstırdım normal sesınde calıstı ama sorun aynı.arabam tam gaz gıderken cekıs dusuyor gaz yemıyor lutfen bılen bırısı yardım etsın en azından kafamdan soru ısaretlerı kalksın

dizelim com dan mehmet gazihanı aradınmı o yardımcı olur sanırım

aslında arıyacagım bı cok kısı varda bu saatte aranırmı dıye dusunuyorum
servısle konustum adamlar belkı beyın dedı pzts program yukleyelım bakalım dedıler dedıler boyle bır sorun yasayan kımse yok mu??

guncel arkadaslar...

direkt beyin e gitmesinler bi kerede şu servistekiler... gaz pedalı konum sensörü gaz kelebeği boğazı bunlara baktırdın mı?

aracınız kaç km de acaba? birde aldığınız yakıta dikkat edin bence....geçmiş olsun...

direkt beyin e gitmesinler bi kerede şu servistekiler... gaz pedalı konum sensörü gaz kelebeği boğazı bunlara baktırdın mı?
bunlara bakmadılar ama bu bılgılerıde soylerım.

pompa beyni gibi silkeleme yapıyor mu?

belki injektion kaplolarindan birinde kopma veya kontakt olabilir..onlara baktir..ariza göstermez yani kod vermez...

Geri