yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan murtili
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra f hb bagaj üstüne 400watt oval kolon takmak istiyorum ama ordaki parçayıda kesmeye kıyamıyorum sonra sarkma ve kırılma yapıyomuş.başka bir yolu yokmu kendi kolonları çok ufak oraya sığmıyo

bence orjinali bozma bi marangozdan mdf kestirt bide kendin halı kapla on numara olur mdf ciler var onlara gidersen çok para alırlar...

Düz mdf üzerine yaparsan biraz basit kaçar. Tesisatçılar kolonları biraz daha içeri bakacak şekilde hem işlevsel hem görsel olarak güzel yapıyorlar.

açılı panzot yaptırın daha güzel durur üstüne birde güzel kaplattırın 10 numara oluyo...

19 mm mdf alıp kenarları ve arka yüzeyi süngerle kabartıp kumaş kaplıcam bağlantı aparatların da kendim yapabilirim.

elimde pıoneer 400 watt owal kolan pıoneer mid takım 1200 watt 38 lik jbl kabinli bass ve amfi var bunları araca bağlamayı düşünüryorum arkadaşım basın arka cam sileceğini patlattığını söyledi.araçta herangi bir hasar bırakırmı vites körüğünden hava geldiğide söylendi

cam sileceği patlaması nedir anlamadım ama, 38 cm jbl i gerçekten beslersen 300-400 watt gibi rms olur.o da arka tarafta bolca ses yapar.
hasar falan bırakmaz.plastik parçalar , plakalık vs titrer.
vites körüğünden hava gelmesinin de ses sistemiyle ilgisi yoktur herhalde.

Son düzenleme:
Geri