Yardımınıza ıhtıyacım var.

monsterdriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba siteye yeni üye oldum. Sizlere bazı sorularım olacak ben astra g almayı dusunuyorum 2000 2001 model lpgli cd, elegance veya edition bu araçta neye dikkat etmem gerekiyor ve temiz bi astra için ne kadar butçe ayırmalıyım? ?

bahadır abi senin araba da gittikçe değerleniyo maşallah şarap gibi :D

Cdx lerde güzel araba öğrenci oldugum ıcın bıraz agır gelır bana ılk etapta bı astra g alalım :)

bahadır abi senin araba da gittikçe değerleniyo maşallah şarap gibi :D
;) ben her zaman diyorum temiz bir CDX 18-19dan aşağı alınmaz diye. ben araca bakmaya gelen herkese söyledim aracımın bakım masrafları var diye. gidip döküntü araç aldılar. şimdi belki aldıkları araçlar onlara 22-23e mal oldu ;)

bakımlarını yaptım artık yapacak birşeyde kalmadı. satılırsa satılır yoksa bir 5 yıl daha masrafı yok şuan için yağ değişimleri hariç, trigfer değişimine kadar.
Cdx lerde güzel araba öğrenci oldugum ıcın bıraz agır gelır bana ılk etapta bı astra g alalım :)
sende haklısın ama aralarında emin ol öyle çok bir fark yok ;)
45 litre LPG ile 400-420km bende mesela...

yaklaşık 20 bin lira isterler sanırım temiz ve orijinal bi astra g için.

öncelıkle lpglı alıcaksan motorun ufleyıp uflemedıgıne bakıcaksınız bende bır edıtıons kullanıcısıyım astra g cd elegance fln baska edıtıons baskadırr ondan sonra kazası belası varmı tramerdan sorgulatın degısenı varmı fln dıyee sonra sanroofa bakın acılıyormu kapanıyormuu su alıyormu fln dıye yoksa gulee gule alın :)

Ben elegance kullanıcısı olarak elegance derim.Dolu dolu araç ama elegance lar donanım olarak değişiklik gösteriyor.Kiminde klima manuel kiminde otomatik kiminde changer var sunroof yok kiminde var.Yalnız bilmediğimden soruyorum bende editionla elegance arasındaki fark nedir? Editionda olup elegance ta olmayanlar nedir?

Geri