Yardımınıza ıhtıyacım var.

lpg olmasa al derim ama lpg li olunca masraf daha çok çıkıyor bulabilirsen benzinli al sonradan taktır

öncelıkle lpglı alıcaksan motorun ufleyıp uflemedıgıne bakıcaksınız bende bır edıtıons kullanıcısıyım astra g cd elegance fln baska edıtıons baskadırr ondan sonra kazası belası varmı tramerdan sorgulatın degısenı varmı fln dıyee sonra sanroofa bakın acılıyormu kapanıyormuu su alıyormu fln dıye yoksa gulee gule alın :)

Editionları ben de çok beğeniyorum ozellıkle koltukları :) ancak fıyat olarak benı asıyolar :)

Ben elegance kullanıcısı olarak elegance derim.Dolu dolu araç ama elegance lar donanım olarak değişiklik gösteriyor.Kiminde klima manuel kiminde otomatik kiminde changer var sunroof yok kiminde var.Yalnız bilmediğimden soruyorum bende editionla elegance arasındaki fark nedir? Editionda olup elegance ta olmayanlar nedir?

Benim bildiğim editionlarda recaro baldır destekli koltuk sunroof standart oluyo ve dıger cd ozellıklerının hepsı.

lpg olmasa al derim ama lpg li olunca masraf daha çok çıkıyor bulabilirsen benzinli al sonradan taktır

Yalnız benzinli ile lpg siz arasında fıyat farkı fazla olmuyo onu alınca brc taktırmak gerekır oyle oluncada aracın fıyatı byagı yukselmıs oluyo ben max 20 bıne kadar astra cd bulabılırsem elegance manuel arıyorum ama ıcıme sınecek daha bulamadım :(

Geri