Yaza dergiye çikicak astra

bencede araçta dergiye çıkacak ekstra bir donanım veya özellik yok, yapılanlarda çok güzel olmamış bence, yinede kazasız belasız kullanın

arkadaşlar daha var eksikler bu sadece bu ay yapılanlar body kitler falan hazırlanıo aırbush falan yapılcak yani daha bazı eksikler var sadece bazı şeyleri yaptık şu anlık sistem olarak tam oturmadı çünkü sürekli deişio daha yaklaşık 3 ay gibi bir işi var şu an tam olmadıgının farkındayım bazı parçalarım yapılıo şu anlık sadece hani bu halden bu hale geldi die koymak için aracın ilk resimlerini koydum yoksa bu kadar işle evet dergiye çıkmaz biliorum isteyen begenir isteyen begenmez yoruma açık konular bunlar ama biliosunuzki hem trafikde polis kardeşlerimiz saolsun hemde parçalar falan baya bi pahallı oldugu için herşey yavaş yavaş yapılıo birden olmuo

arkadaşlar daha var eksikler bu sadece bu ay yapılanlar body kitler falan hazırlanıo aırbush falan yapılcak yani daha bazı eksikler var sadece bazı şeyleri yaptık şu anlık sistem olarak tam oturmadı çünkü sürekli deişio daha yaklaşık 3 ay gibi bir işi var şu an tam olmadıgının farkındayım bazı parçalarım yapılıo şu anlık sadece hani bu halden bu hale geldi die koymak için aracın ilk resimlerini koydum yoksa bu kadar işle evet dergiye çıkmaz biliorum isteyen begenir isteyen begenmez yoruma açık konular bunlar ama biliosunuzki hem trafikde polis kardeşlerimiz saolsun hemde parçalar falan baya bi pahallı oldugu için herşey yavaş yavaş yapılıo birden olmuo
keşke bastan soleseydınız henuz daha yenı basladım arabam proje asamasında dıye bu kadar yoruma gerek kalmazdı sımdılık o zamn ıy calısmalar dıyelım yapıldıkca resımlerınız eklersenız belkı yardımcı olabılcegımız konularda olur

daha başlanamamış projeye nasıl direkt dergi onayı verildi oda ilginç.

bu kaput ve tavan üstünü ne ile kaplamışsınız öğrenebilir miyim. ne kadar maliyeti oldu.

Arkadaşım sen 3 ay sonra yapacağın herşeyi yap ondan sonra at resimleini ben o zaman söylerim dergilik mi değil mi diye ?

Geri