Yazılım güncelleme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aalisan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yazılım güncelleme

O simdi asker link' Alıntı:
Ankarada Active Select güncellemesi yaptıran oldu mu arkadaşlar. Vites iyiden iyiye hissettirir oldu  walll

şanzuman yağını değiştirme yoluna gidin istereniz. Farklı konularda yağ değişiminin vitesi rahatlattığından bahsedilmişti.

şanzıman yağı için daha çok erken diye düşünüyorum. Araç 40 binde  032questn

ozgun88 link' Alıntı:
Eğer guncelleme geliyorsa ki gelmiş Ankara'da da vardır sorun bence
Opal-Opan-Opis bu üçünüde aradım güncelleme diye birşey yok diyolar. Eğer bizden birisi yaptırdıysa o kişinin adıyla giderim diye düşünmüştüm

Ynt:

Geçen 1.3 dizel edition sedan aracıma güncelleme yaptırdım. Servis bir şeyi güncellemiş.ne olduğunu onlarda anlamıyor. :)

2011 den beri servise gider gelirim güncelleme adı altında bilgi bile vermediler. Güncellenen tek navigasyon yazılımı oldu oda uydu bulamıyor şimdi. Güncelleme yapacağız deseler baya bir düşünürüm.

İlker16 link' Alıntı:
Servise ne zaman güncelleme desem , uzaylı görmüş saf gibi suradıma  bakiyor
+1

O simdi asker link' Alıntı:
Opal-Opan-Opis bu üçünüde aradım güncelleme diye birşey yok diyolar. Eğer bizden birisi yaptırdıysa o kişinin adıyla giderim diye düşünmüştüm

Ankara'ya güncelleme gelmiyor galiba. Bende anlamış değilim

5 ay önce söyledim güncellemeyi ama kimse oralı olmadı. greatt active select titreme sorunu çözüldü bu güncellemeyle.30-40 bin km de olan arkadaşlar şanzuman yağını da değiştirin o zaman keyifle nasıl biniliyor görün.ayrıca bu şanzuman güncellemesi ve yağ değişimiyle yakıt tüketimi de ortalama 1-1,5 lt düşüyor bilginize.

Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Geçen 1.3 dizel edition sedan aracıma güncelleme yaptırdım. Servis bir şeyi güncellemiş.ne olduğunu onlarda anlamıyor. :)

Yavuzcum peki güncellenen neymiş onun bilgisini verdiler mi?

Geri