Yeni araba ve ilk kanı bozukluk

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok geçmiş olsun, insan gördüğü manzara karşısında o sinirle herşeyi yapabilir. Ben insanımızın başkasının malına ve canına zarar verme merakının neden by denli arttığını anlamıyorum.

Acaba Anne-Baba yani aile terbiyesi dediğimiz kavram artık tamamen bittimi ne dersiniz?

Çok geçmiş olsun, insan gördüğü manzara karşısında o sinirle herşeyi yapabilir. Ben insanımızın başkasının malına ve canına zarar verme merakının neden by denli arttığını anlamıyorum.

Acaba Anne-Baba yani aile terbiyesi dediğimiz kavram artık tamamen bittimi ne dersiniz?
Böyle bir olay sonucu sinirlerine hakim olamayan bir sürücü gaza fazla basınca kaza yaptı ve arkadaşımın abisi pisi pisine öldü, hem de arkasında üç günlük gencecik bir eş bırakarak :(.

Bunların ne çocuğu olduğunu herkes biliyordur :mad:Çok geçmiş olsun ALLAHTAN kolayca çıkmış ;)

çok geçmiş olsun abi ya şer...... :@:@

bitmediyse bile çok azaldı o kesin.
çocuk yetiştirmeyi sokağa salıp akşama kadar keyfine bakmak sananlar çok fazla malesef.
el kadar veletler sokaklarda serseri tavırlarla geziyor, bişey yaparken görüp uyarınca ya duymazdan geliyor ya da terbiyesizce cevap veriyor.

bitmediyse bile çok azaldı o kesin.
çocuk yetiştirmeyi sokağa salıp akşama kadar keyfine bakmak sananlar çok fazla malesef.
el kadar veletler sokaklarda serseri tavırlarla geziyor, bişey yaparken görüp uyarınca ya duymazdan geliyor ya da terbiyesizce cevap veriyor.

Abi onları tut,bacaklarından aşağı sarkıt. Kafasını yere vur. Görsün ondan sonra Dünya kaç köşeymiş..

Geri