Yeni astra 180 BG

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan serif83
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dün akşam Opel e mail attım İzmirden aradılar manuel vites seçeneğinin olmadığını ve özel siparişle ve ne kadar sürede geleceğinin belli olmadığını söylediler. Resmen soğudum araçtan.

bende bir tane 180'lik manuel (6 vites) meriva opc var onu verelim :) Haziran-Temmuz gibi EV kredisi sebebiyle "kredi maliyetleri/maddi duruma" göre satma durumum olabilir...

Ben astracıyım aga sağolasın :D

araçtan soğudum deyince ben de umutlanmıştım :D boşa çıktı desene :)

manuel ini bilmem ama otomatiği çok güzel. gene alacak olsam sanırım otomatik seçeneğini alırdım.

Abi ayıptır sorması ne kadder yakıyor ortalama_?Cts bayiye gittim bana ötv indirimi olarak 41000 tl dedi ve nigar ı 14000 e sayarız dedi. :mad:

km de 50 krş gözden çıkar. 1,6 115 lik aracın yakıtıyla aynı sayılır. tüp takar yakıtı azaltırım dersende sakın alma.
1,6 180 hp astraya 41,000 mi dediler?

km de 50 krş gözden çıkar. 1,6 115 lik aracın yakıtıyla aynı sayılır. tüp takar yakıtı azaltırım dersende sakın alma.
1,6 180 hp astraya 41,000 mi dediler?

evet 41000 dediler ötv ödemiyorum ben h sınıfı ehliyetimden dolayı.düşünüyorum 2. bir araç almayı ama bakalım nasip...insignia turboda tüp ne zaman hah şimdi tamam arıza vermiyor derseler o zaman taktırırım :)

Bana 56000 Tl dediler :D

Bende Balkandan aldım. Benim aracım manuel 2010 Temmuz'da aldım ondan sonra manuel gelmedi Türkiye'ye.
1.6 115 bg de AFL var ama flexride yok bildiğim kadarıyla zaten 115 bg de flexride in tadı çıkmaz.

Son düzenleme:
Geri