Yeni Astra Kamuflajsız halde yakalandı

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Astra GM test merkezinde testleri sırasında yakalandı. Yılın sonunda satışa sunulacak olan yeni Astra şuan kapsamlı testlerden geçiriliyor. GM'in başarılı platformu deltanın yeni neslinde yükselen Astra plastformunu Chevrolet Cruze ile paylaşıyor.Chevrolet Volt ve Opel Ampera'da bu paltform üzerine inşa edilecek. Yeni benzinli motorları ; 1.6 115hp , 1.8 140hp , 1.4 Turbo 150hp , 1.6 Turbo 180hp , 2.0 Turbo 200hp ve OPC için açıklanan motor ise GT modelinde sunulan efsane C20LET mimarisini kullanan SİDİ-TURBO 265hp versiyonu dizeller konusunda herhangi bir açıklama gelmezken küçük hacimli yeni bir dizel motordan bahsediliyor 2.0 cdti twinturbo 190hp de sunulacak motor seçeneğinden biri tüm motorlarda standart sunulacak 6 ileri şanzıman ve opsiyonel adaptif 4x4 (1.4 Turbo dahil) sınıfında sunulmamış donanımlar (Opel EYE , Mekatronik Şasi , Adaptif AFL) ile standartları zorlayacağa benziyor. Çift kavramalı Easytronic II de söylentiler arasında ... İşte fotolar;

2010-opel-astra-spy-photo---raw-image.jpg

2010-opel-astra-spy-photo---optimized-image.jpg

bence harika görünüyor

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyyy burdan bile manyak duruyor :D insignia gibi hayallerimi yıkmaz inş

Yigit-Y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya bu aracın motor seçenekleri çok daha güzel...

1.4 Turbo 150hp :)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünsenize mekatronik şasi 4x4 1.6turbo alıcaksın bide easytronic II yeni şanzımanın vites atış süreleri DSGden daha iyi deniliyor sport modda sürdüğünü heralde duygular tarifsiz olur

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünsenize mekatronik şasi 4x4 1.6turbo alıcaksın bide easytronic II yeni şanzımanın vites atış süreleri DSGden daha iyi deniliyor sport modda sürdüğünü heralde duygular tarifsiz olur

yüksel inş fiyatlar tarifsiz olmaz.. çünkü astra bir klass tır. kaliteden ödün verceklerini sanmıyorum..

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksel inş fiyatlar tarifsiz olmaz.. çünkü astra bir klass tır. kaliteden ödün verceklerini sanmıyorum..
kesinlikle kalite insignia seviyesinde yani gördüğüm ve okuduğum kadarını söylüyorum ama fiyatlar yine eminimki 1.6 115hp 6ileri için 30bi seviyesinden başlar 1.4 turbosu hakkında açıklanan fiyat ortalama 35bintl civarı bence çok uygun ki 150 hp var işin ucunda

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle kalite insignia seviyesinde yani gördüğüm ve okuduğum kadarını söylüyorum ama fiyatlar yine eminimki 1.6 115hp 6ileri için 30bi seviyesinden başlar 1.4 turbosu hakkında açıklanan fiyat ortalama 35bintl civarı bence çok uygun ki 150 hp var işin ucunda

eğer fiyatlar bunlarsa ben araba almayıp bekleyim ya ötv de düşcek diyorlar..

eeyywahlar olsun bana 150hp emanet ederlerse düşünemiyorumm..

annkkaaaaaaaraaaa sokaakkklarıııı :D hehehehe :kop::help::yahoo: