Yeni Astra mı?,Yeni Cruze mu? Yoksa Bravo mu?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese slm,
Bir arkadaşıma araç alacağız. İllaki otomatik vites olması gerekiyor. H.sonu gezdik Astrada dizel otomatik yok. Bezinli otomatik var. 1,6 115 Hp modeli fiyat olarak yelpazemiz içinde. Birde Cruze 1.6 124 HP otomatik olanı var. ikiside güzel araç. Ancak dizel olmadıkları için LPG takılması gerekecek? sizce bu iki otomatik araçtan hangisi tercih edilmeli? LPG bu araçlarda sorun çıkarıyormu? Kullanan arkadaşların tecrübelerine ihtiyacımız var. Cruse önceki halinde gitmiyor deniyordu. şimdi 124 HP ile sanırım canlanmış. Astranın motoru zaten malum.
Diğer seçeneğimiz ise Bravo dizel 1.6 otomatik.
Astra 115 hp modelinde (Aktive select dediği otomatik vites sanırım) Enjoy plus paketli fiyatı; 44.000 TL + LPG ve navigasyon.
Cruze 1.6 Plus AT (124 PS) fiyatı; 40.950 + LPG ve navigasyon.
Bravo DYNAMIC PLUS 1.6 MULTIJET 120 HP DUALOGIC fiyatı; 43.000 + sanırım navigasyon.

Ne yapalım sizce?

Son düzenleme:
Opelle görüştüm yeni astra, insignia ve Cruzede kesinlikle lpg taktırmıyolarmış. zaten servis garantiside vermiyorlar. Classic 3 kadalara ve sedanlara garantiden takmaya devam ediyolarmış.
Sanırım Fiat alıcaz bu durumda.

Fiyatlara bakınca mantıklı olan araçta Fiat Bravo.Cruze bendede var çoğu yerde kesilio hantal bir araç ama 124Hp liği daha kullanmadım.Tüp taktırmıyacaksanız tavsiye ederim.

Bu karşılaştırmada en uygunu Fiat Bravo zaten :good:

Astra çok güzel araba yaw :( yani bu arabaya neden 1.6 dizel motor koymazlarki?

astranın 1,6 dizeli olsa bile türkiyeye sokmazlar. vergisiyle cartıyla curtuyla bi dünya para eder kimse de almaz
Herkes 1,6 benzinli yada diğer markaların 1,6 dizelini alıyoda Astranın dizelie sıra gelincemi vergi oluyo :)
Neyse vergi sistemi odur. 1.6 getirseler çatır çatır satarlar. Ama maalesef öyle bir motoru yok. 1,3 cdti, 1,7 cdti (Asıl vergisi yüksek olan motor) ve 2,0 cdti seçenekleri var. Artık yeni kasalarda 1.3 cdti otomatikte kaldırıldı.

curıze catır catır bursa bayınde garantılı lpg takıyorlar ben şahıt oldum neden garantı vermıyorlar anlamadım

cruze tüpü opistakıyor onlarla konus

bravo bu seçenekler arasında dizel olması ile önde kalıyor ama 308 ve corollaya da bakın derim bildiğim kadarıyla o araçlarda dizel otomatik varrr

Geri