yeni astra sedan bussness nasıl 115 ps

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MJD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MJD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese slmlar acil olarak yardimlarinizi bekliyorum .yeni astra sedan bussness 1.6 115ps lpg takilabiliyor nasil bir araçdir sparişini verdim pişman olmak istemiyorum sizce nasi.bu arada onun disinda vectra cdx 87000 km orjnl almak isteyen varmi hepinize iy gnler.

herhalde sübaplar çeliklerle değiştirilip öyle takılıyor diye biliyorum

ben biraz araştırdım lpg işini astra j 'de. firek takıyorlar turbo motorlara. ilerde subaplar sorun çıkartıyor çelik takıyorsun devam ediyorsun diyolar. şuan çelik subapa geçmiş biri var kullanan. bakalım ilerde bir sorun yaşayacak mı? (orjinal subaplar 59 binde gitmiş)

aynı sorun 1.6 115 hp lik modelde de vardır. subaplar belli bir yerde iflas edecek. onlarında değişmesi gerekecek. business dediğiniz motorla alakalı bir şey değil donanım paketi sadece.

Business donanımda neler var yeni bir paket mi bu?

Busineess modelinde edışın modeline ek olarak bulutut,çelik cant,mp3 çalar,sis farları başkada bişey yok ama en son kasa astrada güvenlik paketi bütün modellerde standart esp bile.sizlerinde dediği gibi araştırdım ustamada sordum 1,4 turbolar 50,000 km yaptıktan sonra çelik subop takılıyormuş onlarda 80,000 100,000 km gidiyormuş.şimdi sizce hangisini almalıyım .aynı zamanda performansı seven biriyim.çok kararsızım?

1-) performansı seviyorsanız 1.6 115 hp yetmez pişman olursunuz arabadan da soğursunuz
2-) 1.6 115 hp lik aracın motorunda da subaplar eriyor yani lpg ye uyumlu değil

Geri