yeni astra sedan bussness nasıl 115 ps

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MJD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
neden uyumlu olmasın normal ecotec motor değilmi sonuçta?

arkadaşlar subap değişince arabaya bir leke vurur diye korkuyorum olurya satınca sorun falan olur insanlar almak istemez.gerçi motoru komple indirmeden sadece üst kapağı açıp yapıyorlar sonuçta.

neden uyumlu olmasın normal ecotec motor değilmi sonuçta?

ecotec ama euro 5 motor ve subaplar alüminyum alaşım ve LPG ye uyumlu değil
eski euro 4 motor ecotec ler LPG ye uyumlu

ecotec olması bişi değiştirmiyor euro 5 motorlarda olan bir sorun subap.
performans için 1.4 t daha iyi ancak lpg taktırıpta performans düşkünü olmak çelişir biraz.

subapın değişmesi illaki lpg montajından sonra olması beklenen bir sorun. şimdi değilse ilerde illa ki o motor açılacak ve subap değişecek. alıcıda lpg'de böyle sorun yaşayacağı için sorun etmeyecektir. he sorun edecek bir alıcı ise zaten lpg'li euro 5 motor aracı almayacak. bu kadar basit.

115 lik Astra J ye, Astra H 1.3 cdti sadece yazılım ile rolling de drag da vs. boy boy açıyorum. 1.4T de denediğimde ise bu sefer Astra J açıp açıp gidiyor. Bir de yazılım yapılırsa şahane olur ya.

1.6 115 likler bildiğin eşşek. G kasa kadar bile gitmiyorlar, G kasasını verip J kasa alan kuzenimle görüşümüz böyle. Performans seviyorsan 1.6 olan yakıtığı kadar gitmez. 1.4T can. Lpg de ikiside supap eritecek farkı yok. Siparişi değiştirme şansınız varsa, bir düşünün.

Emre abiye sonuna kadar katılıyorum. 1.6 yerine 1.4t ile değiştirme imkanınız varsa hiç durmayın bence. 1.6 performansına razı iken 1.4 t sizi yazılımsız bile haddinden fazla tatmin edecektir. subap sorunu da ikisinde de yaşayacağınızı düşünürsek ekonomik imkan varsa 1.4 t süper olur.

Kararımı değiştim arkadaşlar zaten ellerindeki mevcut 1.6 ların hepsi satılmış.benim şansımada şuan hazırda 1.4 t hazırda var ayrıca tanıtım rengi.sport modeli bussness modeline göre bayağı dolu hemde.ama vectamı halendaha istediğim fiyata veremedim:)

değermi bunun için çelik subap dediğiniz,yan sanayi çoğu türk malı dandik sibop,arabanın orjinal makinasını bozduğunuza değmez ki .....ne kadar randımanlı olacak...orjinal dişle takma diş misali birşey..

Geri