Yeni Corsa GSi mı Peugeot 207 GT mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi araç sizce performans ve mod. açısından daha elverişli?

• Corsa GSi

Oy: 48 76.2%
  • Peugeot 207 GT

Oy: 15 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    63
Corsa_Nrc de gt de bi halta yaramaz güldürmeyin kendinize sıfır araba alıcan paranda var gidip hurda pejo alınırmı yahu inanası gelmiyor insanın görüp görebileceğiniz ne yedüğü belirsiz toplama arabadır pejo...

biraz fazla abartmışsın be kardeşim rc nin de gt ninde üstündeki motor bmw tarafından üretilmiş motorlar ; rc nin üzerinde cooper s le aynı motor var ve araçta herşey standart bence binmeden kullanmadan kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmayalım çünkü pejoda eski pejo değil ...

peugeot da fazla konfor bulamazsn ama opel bence hem konfor hem performans...

Gönlümde corsa yatıyor ama çok celimsiz. :( Kalitesizlikle ün yapan pegeolut gurubundan hiç bir modelide tercih etmem. ama buna ramen oyumu hifif kalıb yüzünden 207 den kullandım.

Walla sıkı bir opelci olarak söylemeliyim ki GSI ve RC ise karşılaştırdığımız bence RC alınmalı. Dış görüntüsü al benisi ve büyüklüğü GSI'a göre daha iyi bence. GSI cı arkadaşlar kızmasın ama GSI ile 3 kapı corsa nın görünüm olarak hemen hiç farkı yok. Boyutlar da oldukça küçük.

Başka bir seçenek olarak arkadaşın yakında gelecek olan Fiesta ST'yi de düşünebilir.

Opel Corsa GSi

kendi arabam diye demiyorum kesinlikle corsa gsi :D pegout 207 gt de kullandım gerçekten müthiş bir araba . Alınır ama kalite olarak opel :cool:

fransızlar araba yapabilmişmi 120 yıllık otomobil tarihinde de
207 ile corsayı karşılaştırabilesin :):)

Geri