Yeni gtc showroom resimleri

bu arabayı yap içine bir spor direksiyon koyma, pedalları plastik ver, ekrana bak bu nedir ya :( İnsan en azından OPC Line body kit yapar çüşşşşşşşşşşşş

Opel bu kasaylada gene fazla gtc satamıcak anlaşıldı , deri koltuk yok - navi yok , jantlar 19dan zıyade 17 gıbı duruyor ... ayrıca cam tavan gibi bir secenegıde yok ... Tartışmasız bu arac yerıne scirocco alınır ... Ben yeni gtc i daha farklı beklıyordum gene olmadı .

19u nasıl 17 olarak gördünüz merak ettim.Navi koltuk vs opsiyonlarda var.Scirrocco'danda üstün olduğu belli.

Bir ay önce arkadasa burda (viyana) astra bakmaya gitmistik gtc yi görünce arkadas bayildi hemen alacakti fakat otomatik vites yoktu yilbasini beklemelirini söylediler araba resimde göründügünden daha güzel

19u nasıl 17 olarak gördünüz merak ettim.Navi koltuk vs opsiyonlarda var.Scirrocco'danda üstün olduğu belli.

19 jant ı kendi aracımda kullanıyorum , yenı gtc nın lastıkle jant aralıgına bakdıgımız zaman et kalınlıgı 19 jant gibi durmuyor ... illaki opsiyonlarda derı koltuk sunrof yada navı olabilir fakat suan kı standart fıyatının uzerıne ne kadar para biner allah bilir .

Fiyat listesine bakarak bizde bilebiliriz. :)

20 inç jant paketi 520 TL

Navi 2500 tl.

Jantı 19 u benzetmedim yada etsine baktım diyen arkadaşlar bunu canlı şekilde gördüler mi acaba?

Ayrıca ET kalınlığı dış çap ile iç çap arasında kalan bölüm değilmi. Taban ile jantın yüzeyinin ne alakası var?

Zaten jantın 19 oldugunu jant çeperi belli etmiyormu. ET offset ile alakalı değil midir?

Ayrıca belirtmeden edemeyecegım aracı uzun uzuuuun inceledim. Yan komşumda scirocco var ve baya kurcalamışlığım var, scirocco ya kesinlikle kötü demiyorum aksine çok güzel ama gtc yi ben çok daha fazla beğendim...

Rakamına gelince evet bencede phalı şu anda 62 ye scirocco veriyorlar ama şöylede bir durum var scirocco ne zamandır piyasada buda bir süre piyasada dursun rakamları daha makul seviyelere farklı motor ve donanım seçenekleri ile inecektir.

Ben şahsen çok beğendim aracı.

Yanlış anlamayın ama olmamış .. güncel astradan hiçbir farkı yok neredeyse. Ben radikal bir fark bekliyordum doğrusu.

Geri