Yeni Jetta & Yeni Passat

Hangisi?

• Jettayı Beğendim.

Oy: 18 38.3%
  • Passatı Beğendim.

Oy: 8 17.0%
  • İkisinide beğendim.

Oy: 11 23.4%
  • Beğenmedim.

Oy: 10 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    47

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Jetta & Yeni Passat hakkındaki görüşleriniz nelerdir yollarda görmeye başladım hadi Passat'ın yine Vw olduğunu anladımda Jetta ne olmuş öyle bugün gördüm ön farlara baktım Vw olduğunu anlamadım logoyada dikkat etmedim a4 mü a5 mi bu diyorum:) a5 farlarına benziyor falan neyse dedim dönerken arkasına bakarım görürüm baktım a4-a5 yazısı görmeye odaklanmışım jetta görünce bir şaşırdım logoya bakmak aklıma geldi ama arkadan a4ü:D

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla yeni jetta harıka bisey olmuş.. Audiye cok benziyor hatta kopyasi ama benzesin sonuçta guzel araba yeni çıkan arabalar içinde en guzellerden bir tanesi..
Diger çogu arabayi 10sene önce ruyamda görsem karabasan gördum diye uyanırdım.. Çoğu uzayli yaratiklara benziyor..

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikiside önden çok güzel duruyor...beyazı bi başka tabi :D
ama arkası benim hiç hoşuma gitmedi,,,stoplar çok kötü duruyor araçta

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni jettayı ilk gördüğümde audi ye çok benzettim yeni jetta çok hoşuma gitti. jettadan beklemiyeceğim performansta 10 üzerinden 10 verdim. aşık olduğum passat sa bu kasa da gözümden fena düştü. yeni skoda superb in üzerinde vw logoları ile passat diye satsalar daha süper olurdu.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkisini de beğendim,özellikle beyaz Jetta'ya çok yakışıyor ama tercih etme noktasında Passat derim:)

the_dr_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HOCAM JETTA 1.6 DİEZEL DSG ŞANZIMAN ÇOKI HARİKA passatta çok daha pahalı vede seneye kasa değiştirecek passat....jetta 5 yıl rahat rahat binersin test sürüşünüe yaptım çok güzel önden aynen golf arkadan a4 ses yalıtımı işiçilik ope'el 5 basar bence( hele benim başıma gelen olaydan sonra zaten opel karşı soğumam cabası) herşey birtarafa jetteyı kesinilikle alın derim fiyat evet pahalı belki ama opel astra jlerde altta kalır yanı yok ben o sınfta her modele baktım diğerlerini tek geçer önümüzdeki ay citroen c4 yeni kasa geliyor hazirandada ford focus yeni kasa onlara bakmak istermisiniz bilemem ama yinede volkswagen kalitesi vede dsg şanzıman önerim size yalnız ilik aşmada donanım olarak internetekine göre eksik geliyor bir kaç ay iğce bu sürecin otormasını bekleyip alın ilk gelen arabalarda donanım olarak nete göre eksikler biliginiz olsun

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni jettayı ilk gördüğümde audi ye çok benzettim yeni jetta çok hoşuma gitti. jettadan beklemiyeceğim performansta 10 üzerinden 10 verdim. aşık olduğum passat sa bu kasa da gözümden fena düştü. yeni skoda superb in üzerinde vw logoları ile passat diye satsalar daha süper olurdu.

Sonuna kadar katılıyorum..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passatın tasarımın hiç beğenmedim.bana kalırsa jetta'da çok daha iyi oturmuş boyutlarıyla çizgi oranı.şu var jetta'ya o para verilir mi tartışmaya açık...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenı passatı ı begenmedım