yeni kasa ford focusu beğeniyormusunuz??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan utku3319
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar c-max için yorum yapabilir misiniz? var mı bildiğiniz bindiğniz c-max?

bi önceki kasa dizel c max yüzünden yakın bir arkadasımın bası çok yandı servisten çıkamaz oldu

nedeni otomatk şanzuman dizele dayanamıyordu

ford bayileri garantiden sanzumanları değiştirdi kullanıcılara aracınızı saglamken satın yeni fordunuuzu min 6.000 lira indirimle alın dedi

bir çok kişi bu kampanyadan yararlandı.

yeni kasalardada otomatik dizel birarada vermiyorlar galiba.

bi önceki kasa dizel c max yüzünden yakın bir arkadasımın bası çok yandı servisten çıkamaz oldu

nedeni otomatk şanzuman dizele dayanamıyordu

ford bayileri garantiden sanzumanları değiştirdi kullanıcılara aracınızı saglamken satın yeni fordunuuzu min 6.000 lira indirimle alın dedi

bir çok kişi bu kampanyadan yararlandı.

yeni kasalardada otomatik dizel birarada vermiyorlar galiba.

bildiğim kadarıyla evet yok. sitesine de baktım şimdi sadece manuel var.

Focus'un aldığı paranın hakkını veren bir makina olduğunu düşünmüyorum. Dizel için konuşursak 110'luk alacaksanız ya trend ya da titanium almanız gerekiyor, collection'lar da 90 BG geliyormuş. Titanium sedan focus 110 BG 45000 TL, trend sedan focus 110 BG 42000 TL. 42000 TL'lik araçta ne hız sabitleyici var, ne park sensörü, boş geliyor bana.

Focus'un aldığı paranın hakkını veren bir makina olduğunu düşünmüyorum. Dizel için konuşursak 110'luk alacaksanız ya trend ya da titanium almanız gerekiyor, collection'lar da 90 BG geliyormuş. Titanium sedan focus 110 BG 45000 TL, trend sedan focus 110 BG 42000 TL. 42000 TL'lik araçta ne hız sabitleyici var, ne park sensörü, boş geliyor bana.

Aynen fiyat fazla..

benim de araç alırken seçeneklerim arasındaydı..test sürüşü yapmadım ama bayağı inceledim..alırsan titanyum almak gerekiyor..güzel görüntüsü var..ama iç mekanın işçilik kalitesi astradan düşük..dizelde motorun gürülütsünden şikayet var ama gidişi güzelmiş..sonuçta fiyatı uçuk..astra kalite bakımından daha iyi..

Bende astra-vectraların iç dizaynından hiç hoşlanmıyorum her ne kadar övülsede tarzım değil.. Tercih ettiğim konsol biçimi yeni astra, cruze ve yukarıda 2011 focus iç dizaynındaki gibi şoför yan taraftaki konsol hafif yatık olacak araç dolu dolu gelmesi gerek...

benim de araç alırken seçeneklerim arasındaydı..test sürüşü yapmadım ama bayağı inceledim..alırsan titanyum almak gerekiyor..güzel görüntüsü var..ama iç mekanın işçilik kalitesi astradan düşük..dizelde motorun gürülütsünden şikayet var ama gidişi güzelmiş..sonuçta fiyatı uçuk..astra kalite bakımından daha iyi..

işçilik konusunda kesinlikle katılıyorum. bugün gidip baktım bayiye meraktan. ama o ne malzemedir öyle çok duramadım zaten hemen kaçtım ordan :)

Ford_Focus_Makyaj-3.jpg

opel_astra_gtc_2004_03_s.jpg

Geri