yeni kasayla eski kasa arasındaki fark

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siezma
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yıl 2011 model astra classıc 3 aldım, astra j kasayla arasında 6000 - 6500 lira fark vardı şimdi o fark 500 liraya düştü 1 yılda farkın bu kadar düşmesinin sebebi nedir fikri olan arkadaşlar var mı?

arz , talep, rakiplerin fiyat politikası, modelin çıkış tarihi, piyasa şartları vs

otomatik klima spor koltuk döşemeleri kapı içi led usb girişi flexfloor karartılmış ön arka farlar

benim tahminim yeni kasada 1.6 115 hp lik aracın satışında istedikleri rakamlara ulaşamadılar
esi kasa beklediklerinden çok satıldığı için farkı yok denecek kadar azalttılar
şu anda 500 lira için kim eski kasa alır ki

Örneğin ben. Hiç düşünmeden yeni kasa aldım. Boş olsun J kasa olsun dedim benim gibi kaç kişi der bilmem. Ancak eski kasalarda güzel. Tercih meselesi. Ben acaba H mi J mi derken showroom da H kasa vardı, 2 saat içinde satıldı araç. Ancak şu da bir ihtimal. Editionda istenilen satışa ulaşılamamış olabilir, bu nedenle aradaki fark düşmüş olabilir. Çünkü Edition donanımın Almanyadaki fiyatı 22 bin euro. Yani bi terslik var. Türkiyede euroya böldüğünüzde 1750 euro ediyor. Bu aracı konfigure ettiğimde opel.de sitesinde 21000 euro gibi bir rakam veriyor. Almanlar sormaz mı acaba biz üretiyoruz Türkler neden bu kadar ucuza biniyor biz binemiyoruz diye? :) Bir iş var bu işte.

Örneğin ben. Hiç düşünmeden yeni kasa aldım. Boş olsun J kasa olsun dedim benim gibi kaç kişi der bilmem. Ancak eski kasalarda güzel. Tercih meselesi. Ben acaba H mi J mi derken showroom da H kasa vardı, 2 saat içinde satıldı araç. Ancak şu da bir ihtimal. Editionda istenilen satışa ulaşılamamış olabilir, bu nedenle aradaki fark düşmüş olabilir. Çünkü Edition donanımın Almanyadaki fiyatı 22 bin euro. Yani bi terslik var. Türkiyede euroya böldüğünüzde 1750 euro ediyor. Bu aracı konfigure ettiğimde opel.de sitesinde 21000 euro gibi bir rakam veriyor. Almanlar sormaz mı acaba biz üretiyoruz Türkler neden bu kadar ucuza biniyor biz binemiyoruz diye? :) Bir iş var bu işte.

Edition 22Bin euro değil.Yanlışınız var galiba?

Edition 22Bin euro değil.Yanlışınız var galiba?

Edition seçip 1.6 115 hp motor seçeneğini seçip jantları da 16 değil de Türkiyedeki gibi 17 inç yapısal yaparsanız fiyat 21.000 oluyor. Oradaki konfigure biraz karışık. Ben de yanılıyor olabilirim. Tekrar bakacağım şimdi.

Geri