Yeniden C'mon BoostED

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Emre
Tekrar hayirli olsun...Gule gule kullan..
Ben bir haftayi zor beklemistim..Arabanin evraklari yuzunden...

Baska bir yerde okuduklarima gore cevap yaziyorum.....

Motorla oynamayi dusunuyormussun...
Ilk tavsiyem. Chiple Basla ben Vmax da yaptirdim. Turkiyede de var..
Benimki chipden sonra 210 / 360 cikti..Dyno nun cok dogru oldugunu dusunmuyoruz Cunku 210 biraz az cikti 360 torkda cok gibi...

Kesinlikle tavsiye ederim gidisi cok degisiyor.

Astra OPC yi icinde bence hic dusunme..Iki arabayida cok iyi biliyorum.
Ben aldigimda yaklasik 1000 $ dolar farkla Astra OPC alabiliyordum. Corsa Cok daha guzel..Astranin kasasi eskidi cok yakinda yenisi geliyor.

Yeni kasa Astranin OPC si ciktiginda ona gecersin.. Benim yapmayi dusundugum gibi...

Ben intercooleri ve egzostu degistirmeyi dusunuyorum.. 250 leri bulacak. :-)
Kismet olursa hepsi Turkiye de yapilacak...

yaza burdasın ozmn erden abi..;)

[/QUOTE]Duzgun kullanilirsa 14 litre yakmaz.. ingiliz forumlarinda oratalama 9 litre yakanlar var..
Benim 16 civari yakiyor ama ben duzgun adam gibi kullanmiyorum :D
Nasil olsa benzin ucuz diye!!!:cool:
wla bende kendıme hıc guvenmedıgımden duzgun kullancagım konusunda en kotu 12nın altına duşmezdım:D buda demek oluo ki 12x2.90=35lira:D

Güle güle kazasız belasız binersin inşallah.Arabanı ikinci el mi aldın?Ben öle anladım ama ikinci el aldıysan neden bekliyosun?

Hayırlı uğurlu olsun gerçekten çok güzel araba

Güle güle kazasız belasız binersin inşallah.Arabanı ikinci el mi aldın?Ben öle anladım ama ikinci el aldıysan neden bekliyosun?

Arac ikinci el evet..Banka'da faize konmuş bir param var,ve faizini almadan çekersem faiz bu ay için sayılmayacak..Sonuc olarak ay başı çekmem gerekiyor ki bu ayki faizimi de alabileyim :) o nedenle bekliyorum ...

hayırlı olsun

Arac ikinci el evet..Banka'da faize konmuş bir param var,ve faizini almadan çekersem faiz bu ay için sayılmayacak..Sonuc olarak ay başı çekmem gerekiyor ki bu ayki faizimi de alabileyim :) o nedenle bekliyorum ...

:D anladım kardeşim inşallah hayırlısıyla kavuşursun ama gerçektende benim beklediğimden çok çok iyi. Yalnız Erden bence orjinal parça takacaksan hani iskender falan deilde komple kit falan bence dışardan al çünkü Türkiye'deki mükemmel distribütörler bu konuda oldukça zayıflar.

:D anladım kardeşim inşallah hayırlısıyla kavuşursun ama gerçektende benim beklediğimden çok çok iyi. Yalnız Erden bence orjinal parça takacaksan hani iskender falan deilde komple kit falan bence dışardan al çünkü Türkiye'deki mükemmel distribütörler bu konuda oldukça zayıflar.

Ersi, ben de karasız kaldım bu konuda ya..Full kit egzoz düşünüyorum,ancak buaradaki dist. pek iyi değil bu konuda,sence custom mu yoksa marka mı daha iyi olur?

Bu arada aracı bugun expertize gösterdim..Hiçbir sorunu çıkmadı,ne şasede,ne mekanikte,ne elektrikte...Cuma günü alıyorum sonunda (:

Geri