yepegede sorunum var yardım

klavyeden kaynaklandığını sanmıyorum abi..

Vectra c landi renzo takili şehir içi 190 200 yakiyo ve gayet memnunum kayseriye getir olgunda bi ayar yaptir tabi yaparlarmi bilmiyorum farkli markaya

ya nekadar terbıyesız ınsanlar varmıs bakın arkadaslar l yerıne y basınca ne oluyor bukadar sevıyesızmısınızde lepege oldunu anlamıyorsunuz terbıyesızler

Sen ilk önce ilkokul eğitimini bitir , sonra yazma çalışmalarına başla senle dalga geçen falan yok , espiri tarzında başlık açarsan , herkesde güler eğlenir , ayrıca balina kasa ;mercedes'de "S" sınıfı araçlara verilen lakaptır.

:) Bi konudada birisinin üstüne bu kadar gidilmemesi gerektiğini düşünüyorum... Herkes arabadan anlamayabilir insanlık hali insanın bi eşref bide eşşek saati vardır... Biz elimizden geldiğince yardımcı olalımda o yeter.. Makara yada şaka bi yana aynı anda 20 kişi birden şaka yaparsa oda olmaz diye düşünüyorum...

:) Bi konudada birisinin üstüne bu kadar gidilmemesi gerektiğini düşünüyorum... Herkes arabadan anlamayabilir insanlık hali insanın bi eşref bide eşşek saati vardır... Biz elimizden geldiğince yardımcı olalımda o yeter.. Makara yada şaka bi yana aynı anda 20 kişi birden şaka yaparsa oda olmaz diye düşünüyorum...

katiliyorum. bu arada toprak ciktik bende eskisehirliyim.

Geri